Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van az edzőm és van amikor...

Van az edzőm és van amikor tiszta normális és amikor elrontok valamit rögtön lehoz a pályáról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kézilabdázok már 5 éve 14 éves vagyok és nagyon komolyan veszem a kézilabdát.Van az edzőmnek egy kis kedvence aki azt elronthatja amit én de én már ha elrontom lehoz. DE amikor meg lehoz ideges vagyok és mindig lecsesz és annyira nem szeretem amikor ezt csinálja.
2010. okt. 15. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod elviselni lépj ki.Csak nem fogsz neki nyavajogni hogy legyen veled elnézőbb.Fogd fel úgy,hogy mindezt a fejlődésed miatt teszi,van egy maximalista edződ aki nem tűri a hibákat.Ne hibázz és akkor nem hoz le a pályáról.

Amúgy azért mert komolyan veszed,az még nem egyenlő a tehetséggel.Azt hogy ki a kedvenc nem tudod befolyásolni,mert a szimpátia nem tudatos.

2010. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű, legyél a legjobb, próbálj kitűnni a tudásoddal. Gyakorold még pluszban a lövéseket, fuss, fejleszd a koordinációdat és az állóképességedet. Ha ezek után is szívózik veled, keress egy másik csapatot.
2010. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!