Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szólsz hozzá hogy a...

Mit szólsz hozzá hogy a Szaúdi Professzionális Liga elszipkázza az Európában focizó sztárjátékosokat? Mohamed Salah, Neymar, Messi, Ronaldo, mind oda mennek.

Figyelt kérdés

Egyre jelentősebb tényező kezd lenni a Szaúdi Professzionális Liga, a mérkőzéseiket Magyarországon a Spíler TV elkezdte közvetíteni: [link]


Az araboknak rengeteg pénze van, szerintetek könnyen előfordulhat, hogy a nagy sztárjátékosok nélkül maradó európai labdarúgó bajnokságok elveszítik a nézőiket?



#Neymar #Cristiano Ronaldo #Lionel Messi #Mohamed Salah #Szaúdi Professzionális Liga #Al Nassr FC
2023. aug. 27. 06:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más nagyobb országok is ugyanezt a stratégiát követik (és nem kizárólag a sportban).
2023. aug. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig Európa szívta el a játékosokat, végre van egy kis változás.
2023. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezek mind kiöregedett sztárok, láttuk őket eleget, most már az új csillagokra kíváncsi a nép, mint Hóland, Embappé, Viníciusz Dzsunior és Dom Szoboszlai.
2023. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ezek mind kiöregedett sztárok, láttuk őket eleget, most már az új csillagokra kíváncsi a nép, mint Hóland, Embappé, Viníciusz Dzsunior és Dom Szoboszlai."


Elkezdtem olvasni a válaszodat, eleinte komolyan vettem azt, amit írtál, de amikor elolvastam az új csillagok között Szoboszlai Dominik nevét, majdnem kiköptem a kávémat a röhögéstől. 😂


Akkora karriert fog Szoboszlai befutni a Premier League-ben, mint Bogdán Ádám a Liverpoolban. 2 mérkőzést kapott összesen, utána kölcsönadták alsóbb osztályok csapatainak, de ott se tudott sokat játszani, mert állandóan lesérült, nem bírta az angol focit a fizikumával. 5 év alatt Bogdán mindösszesen 37 mérkőzésen lépett pályára, ebből 2 az angol élvonalban, a többi pedig alsóbb osztályok csapataiban kölcsönjátékosként. Többet volt a gyengélkedőn, mint a pályán.


Szoboszlai néhány mérkőzés (vagy edzés) múlva lesérül és utána hónapokig kispadon se fogod látni az új csillagodat. A Liverpool vezetése pedig látva, hogy nincs meg a kellő fizikuma Szoboszlainak az angol élvonalhoz, kölcsön fogja adni egy League One-ban játszó csapatnak. Onnan pár év múlva tárt karokkal várja majd a Ferencváros.

2023. aug. 27. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szobonak megvan a fizikuma, az előző meccsén a meccs embere lett. Klopp is folyton elismerően nyilatkozik róla
2023. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Domeníkó Szoboszlai a bundás ligában edződött, többek között a Bayern, Dortmund és hasonló kaliberű csapatok ellen, ráadásul még szerepelgetett a sampinyon ligában is, úgyhogy valószínűleg nem fogja összekakilni magát, ha a Burnley vagy a Crystal Palace ellen kell kiállnia...
2023. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted Szoboszlai és Bogdán helyzete hasonló, nézz inkább sakkot.
2023. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Messi az USÁ-ba ment és nem az arabokhoz!!!


Nem hiszem, hogy egyik a másik helyébe lép. Ugyanúgy menni fog minden csak nem 5 hanem 6 bajnokságon lesz a világ szeme. Egy Real-Barca helyett nem fog senki arab ligát nézni, de egy Almeria - Getafe meccsnél simán. Ezek a spanyol vagy olasz alsóházi meccsek olyan rosszak mint az NB1, nem érdekel, hogy a világ mely pontján van ha a meccs jó és milyen pénzből hozták össze.


A Hollywoodi filmek a legjobbak, de mégis megnéztem a Squid Game-t mert tetszett. Pedig koreai ha jól tudom.

2023. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A pénz nagy úr. A macska-jaj című filmben is van az a mondás, hogy amit nem tudsz megoldani pénzel, azt old meg sok pénzel !!

Igaz nagyrészük kiöregedett játékos és elmennek kicsit levezetni, pénzt keresni. Némelyikük kb megnyert mindent már. Vannak a fiatalabb játékosok akik egyértelműen a sok pénz miatt igazolnak oda.

2023. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%

Fizetési sapka kellene.

Valamint igazságos versenyrendszer.

2023. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!