Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ezek közül melyik fociedző a...

Ezek közül melyik fociedző a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

Úristen ez nagyon nehéz, most mi alapján hasonlítsam össze pl Pochettinot aki már 2 nagycsapatot edzett Ange-val, aki mindenhol sikeres volt de a Spurs az 1. nagycsapata és 3 meccse volt összesen a Spursnél?



Nem tudok sorrendet mondani, Pochettinot még jobbnak gondolom Artetánál, mert valamennyire össze tudom őket vetni. Arteta most kb ugyanott van az Arsenallal, ameddig Poch is elvitte a Spurst, remek, gyönyörű játék, dobogósok a PL-ben, dominálják az ellenfelet, de egyelőre nem sikerült feljutniuk a csúcsra (bár Arteta nyert egy FA-kupát meg 2 Community Shieldet, de Poch meg BL-döntőig menetelt meg elért vagy 4 kupadöntőt még ráadásul sokkal kevesebb pénzből gazdálkodva, ezért nekem ez minimum döntetlen). Ten Hagról fogalmam sincs őszintén, az Ajax-al nagyot menetelt de most van először nagycsapatnál és bár döcög a szekér eléggé, Artetának is csak döcögött 3 évig mire 1-ről a 2-re jutottak, ten Hag meg most kezdi a 2. évét az Unitednél csak, szóval nem akarok még ítélkezni felette.


3-4 év múlva kéne visszatérni erre a kérdésre inkább.

2023. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem sikerességre gondoltam, hanem taktikára. Ki szerinted a legjobb taktikus közülük? Én Ange és Arteta között nem tudok dönteni, komolyak lesznek azok a Spurs-Arsenal derbik idén!
2023. aug. 28. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!