Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Másokat is irritál már ez a...

Másokat is irritál már ez a lépten-nyomon "szoboszlaizás"?

Figyelt kérdés
Addig amúgy oké hogy világszínvonalon sikeres focista és a Liverpool számára is jó vételnek tűnik, de mintha egy kicsit túltolná a magyar sajtó a körbeszopkodást, egymást überelik az ostobábbnál ostobább clickbait szalagcímekkel és buta cikkekkel, meg az "ilyenkor-jó-magyarnak-lenni" típusú közhelyekkel

2023. szept. 3. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavar, mert magasról sz*rok a focira, az azzal kapcsolatos hírek nem jutnak el hozzám.
2023. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes dolog. Így van minden országban ha van egy felkapott focistájuk, kivéve az angol média.

Az igazság az, hogy Szoboszlai most tényleg csúcsformában kezd Liverpoolban. Gondolj bele ha a magyar média ezek után is csak a fikázó cikkeket hozná ahogy te szeretnéd. Nem egy egészséges doloh

2023. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Tehát neked az jön le hogy én a "fikázó cikkeket" hiányolom? 😂

Hát, eléggé nehéz vitapartner lehetsz ha csak hamis szélsőségekben tudsz gondolkodni a saját véleményed igazolására...

2023. szept. 3. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Fel van mosz ez a valaki tuningolva. Wow: na és? Van/volt/lesz tőle jobb is.
2023. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Én nem látom az óriási különbséget aközött, amikor a Lipcsében játszott pl. a Frankfurt ellen, vagy most a Liverpoolban az Aston Villa ellen. Most mégis sokkal jobban van hájpolva. Csak azért mert a Liverpoolnak nagyobb a "neve", szakmailag nem sokat lépett előre, mert a Liverpool és a Lipcse kb. ugyanaz a szint, egy topliga kb. 3. legerősebb csapatai.
2023. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet összehasonlítani a bundesligat a Premier League el. A Liverpoolnak nem csak a neve nagyobb, jóval magasabb szinten van mint a Lipcse és ha Szoboszlai meg tudja ugrani ezt a szintet az egy hatalmas minőségi ugrás a karrierjének.
2023. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem volt ilyen kaliberű játékosunk, a vételára többszöröse annak, amit magyar játékosért valaha kifizettek. Szerintem érthető, hogy most mindenki rá van pörögve a témára eléggé. Eltelik egy-két hónap, és utána azért már nem lesz minden egyes bajnokin nyújtott teljesítménye a vezető hírekben.
2023. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért remélem láttad, szép gólt lőtt.
2023. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1# a gyors válaszodból itélve, azért a főoldalad a labdajátékok ?
2023. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem egyáltalán nem zavar, sokkal szívesebben olvasok róla,mint Tóth Gabiról, Gwm-ről vagy kiről, Alekoszról és hasonló celebekről. Tehetséges, szimpatikus, helyes fiúés hatalmas dolog, hogy a világ legjobb bajnokságában, az egyik top csapatban focizik.
2023. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!