Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tottenham - Liverpool tippek,...

Tottenham - Liverpool tippek, vélemények?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
1:1. Szoboszlai szerzi mindkét gólt.
2023. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

2-1

A pulisok győzelmi sorozat most már megszakad.

2023. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MDaniel98 ***** válasza:
60%
1-2, szoros szűk liverpooli győzelem.
2023. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
1-2 a Poolnak
2023. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
2-2 90+percekben is születik gól
2023. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a döntetlent játszottam meg, ennek ellenére is a poolnak szurkoltam végig, magam ellen, azért örültem volna annak is ha a tippem bejön, de durva hogy a 96. percben elment…


Bár a Tottenham egyik gólja ugye les volt, szóval remélem ez a bíró rosszul jár. Meg amúgy is nagyon a Tottenham keze alá játszott a döntéseivel végig…

2023. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a bíró eléggé egyértelmű kire fogadott a tippmixen.
2023. okt. 1. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem volt annyira rossz a játékvezetés. A lapok jogosak voltak, a lesek meg a Var döntése
2023. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Azóta kiadtak közleményt, hogy a VAR azt hitte, hogy a bíró megadta a gólt és arra mondta, hogy oké… És ezt utána még 60 percig nem vették észre.


Ez hihetetlen.


Jones piroslapja pedig sárgát ért volna, hiszen világosan látszik hogy a szerelése labdát ér és onnan csúszik át a másik játékos lábára…


Jota első sárgája pedig TELJESEN indokolatlan, szinte semmilyen érintkezés nem volt a két játékos között.


A második sárgája jogos volt, de ugye nem járt volna pirossal és így kiállítással, ha az elsőt nem kapja meg jogtalanul.


Mindezt le tudnám nyelni, hogyha a másik csapattal is hasonlóan bánt volna a spuri, de volt legalább 2 súlyosabb eset arról az oldalról, amiért még csak sárgát sem adott.


Hoopert 1 hónapja tiltották el egy hétre mert nem adott meg egy 11-est, ami járt volna.


Ezért komoly büntetést kell, hogy kapjon, de nyugodtan vizsgálható lenne a korrupció is, a VAR kapcsán is.

2023. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as: neked mi számít rossznak, ha ez nem?

9-es: teljesen igazad van. Csak néztem, hogy mi ez a sárgalap mánia. Hazaiak semmit nem kaptak, fellökésért sem..

2023. okt. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!