Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Érdemes röplabdáznom?

Érdemes röplabdáznom?

Figyelt kérdés
Szóval egerbe járok suliba és eddig 10 évig fociztam de most szüneteltettem mert belefáradtam (nem volt már a csapat sem jó stb) de a fociba nagyon tehetséges voltam. Most elkezdtem itt röplabdázni egerbe heti 2x egy másik iskolának a csapatával tetszik maga a röplabda de annyira nem fárasztó és nagyon új .atöbbiek mondták h ügyes vagyok és hogy tényleg elsőként játszom e? Így hogy egy másik suliban játszom viszont kicsit kívülallónak érzem magam.. És nem tudom mennyire jó ez a röplabda mennyire van benne potenciál illetve hogy mennyire tudok benne eredményes lenni :/ mert így heti két edzéssel este 7re erek haza.. Mit gondoltok folytassam? Emellett szeretek futni versenyszerűen.

2023. okt. 6. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem nekünk kellene eldöntenünk, folytasd-e. De mivel megkérdezted, szerintem nem.


Röplabdában már nem leszel olyan tehetséges valószínűleg és eredményes mint fociban, ezt is kiskorban kell elkezdeni.


Illetve tényleg most kezdtél bele az egészbe, ne gondold azt, hogy egyről a kettőre rögtön megszokod a csapatod, meg ők is téged mert idő kell ennek.


Potenciál alatt mit értesz? Heti 2 edzéssel, most kezdtél el röplabdázni és tizen× éves vagy? Nincs. De ha élvezed hát hajrá!

2023. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért én sokkal derűlátóbb vagyok, mint 1. Szerintem igenis van potenciál benned és a sportban közösen, és egy csomó élvezetes eleme van. Természetesen az edzőtől és tőled is ugyanannyira függ, hogy milyen gyorsan tanulod meg a szükséges dolgokat, amit a többiek már tudnak, de ez egy jó edzőnél pár hónap alatt szerintem megvan. Visszatérve az élvezhetőségre: lineróként egy vetődés fantasztikus, ütőként-centerként egy ütés vagy egy blokk, feladóként egy blokk. Természetesen ez csak általánosítás és lehet vkinek nem ezek tetszenek, hanem vmi más
2023. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!