Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bajnokesélyes a Tottenham?

Bajnokesélyes a Tottenham?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Nem
2023. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Most beindultak és hozzák a kötelezőket de annyira azért nem brillíroznak.

Lutont is éppen 1-0-ra megverték (jó mondjuk emberhátrányban játszottak de első félidőt lényegében 11 emberrel játszották és nem tudtak gólt lőni).


Múlt héten a Liverpoolt is úgy verték meg, hogy a Pooltól elvettek egy szabályos gólt, kiállítottak tőlük 2 embert és még így is egy öngól kellett a győzelmükhöz.


Arsenallal csak ikszeltek, azelőtt a Sheffieldet is éppen 1 gólos különbséggel verték meg.


Bajnokesélyesnek nyilván bajnokesélyes de szerintem ki fog pukkadni az a lufi. Én egy negyedik helyet tippelek nekik.

2023. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a City a bajnokság utolsó harmadában vette át a vezetést az Arsenaltól. Sok múlik azon, milyen emberek ülnek a kispadon. Szerintem a City az elsőszámú esélyes a bajnki címre, nem lebecsülve az Arsenalt és a többi jó vsapatot sem.
2023. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!