Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ez milyen hatással...

Szerintetek ez milyen hatással lenne a futballra?

Figyelt kérdés

Szeretem a focit, mindig is szerettem, de nem vagyok nagy klubfutball rajongó.

Kérdésem a szimulálásra, a hihetetlenül eltúlzott reakciókra irányul. Tudom, hogy ez már általános, de a legkisebb kontaktra is üvöltve elrepülni és egy percig halálosan szenvedni, majd felállni és futni tovább, nem vesz el a fociból? Nyilván van olyan eset, amikor ez inkább taktikai húzás, de akkor is.

Nekem, mint mezei nézőnek rohadtul unszimpatikus, de még inkább idegesítő és szánni való.


Szerintetek?



2023. okt. 18. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

OK. És akkor most jöjjön a javaslat, hogy a "...milyen hatással lenne a futballra?" rész is értelmet nyerjen!


Mert amúgy igen, baromi idegesítő, nevetséges, elveszi a játékból az "akarást", a küzdelmet, emellett a bírót meg akarja téveszteni, érzelmileg befolyásolni próbálja, ami végtelenül tiszteletlen dolog, saját sunyiságát reklámozza, aki csinálja és még a nézők idejét is elpocsékolja.


Szóval szerintem a máglyahalál túl durva lenne a szimulánsnak, de néhány erre tartott jóember éppen megcipőzhetné az ilyet, hogy tényleg fájjon.

2023. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Támogatva.
2023. okt. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!