Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madrid és a Barcelona...

A Real Madrid és a Barcelona kb hányadik helyen végezne a Premier League-ben?

Figyelt kérdés

nov. 5. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
6-7 körül, és akkor még nagyon jóindulatú voltam olyan csapatokkal, akik egy Girona után kullognak.
nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Barca szerintem nagyon leszerepelt volna az elmúlt 1-2 szezonban, és az ideiben is.

Egy jóval gyengébb bajnokságban is épp hogy van keretük, annyi a sérült, utolsó perces random 1-0 meccseket játszanak miközben Ter Stegen több góltól menti meg őket.

Kicsit más lenne ha Sociedad, Almeria, Las Palmas helyett modjuk egy Brigton, Brentford, Wolves-sal kéne meccselniük. City, Arsenal, Pool, Totten meg egy más kávéház jelenleg.


Real is szenvede szerintem idén, de 1-2 posztra igazolással és edző váltással ők szerintem sima top 5 lehetnének hosszú távon.

nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén eléggé káosz van mindegyik spanyolnál, a tegnapi meccsen a Real M. támadások alatt sírt a tévé. De aztán mikor átkapcsoltam a Juve meccsére, kiugrott az ablakon.
nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 6-7 éve még simán tönkreverték volna a PL mezőnyét is, jelenleg olyan 6-7. helyen állnának
nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4


Szerintem első 10-ben nem lennének benne az elmúlt 1-2-3 évben.

Aston Villa, Newcaste, Brentford, Brigthon top 10-es csapatok.

Maga a játéka is tipikus az, ami ellen az összes kieső jelölt tökéletesen berendezkedett már egy pl-ben.

Itt a "kis" csapatok is nagyon erősek. A hétvégi lutont a Barca reggelig sem törte volna fel pl.

nov. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy a spanyol csapatok védekezése keményebb, ott a mezőny nagyobb része reaktív focit játszik, meg sem próbál kezdeményezni. A PL ben a kisebb csapatok is megpróbálkoznak a támadásépítéssel a nagyobb klubok ellen is. Ilyen Sociedad, Mallorca, Getafe féle csapatok ellen tologathatná a labdát napestig a Man City meg a Pool is. Főleg hogy a Pool nak nincs szélső játéka, beadásokkal próbálkoznak, de befelé cselezni a kaput támadva nem szokott senki.
nov. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem jelenleg a Real Madrid az első 4-ben végezne ott is, a Barcelona pedig ilyen 6-7.


A spanyol ligában a kiscsapatok bunkerfocit játszanak, ott adogathatná körbe a labdát a Man City is, nagy szenvedéssel tudná csak feltörni a 11 emberes védelmet. A PL-ben azért a kisebb csapatok is próbálkoznak a támadásépítéssel, míg a LaLigában csak kivárásra, kontrára játszanak.

nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#1


A Girona ebben a szezonban nagyon jó formában van, nézd meg az eredményeiket. Egyetlen vereségük van, az pont a Real Madrid elleni 0-3.

nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!