Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valamelyik FTC játékos elérhet...

Valamelyik FTC játékos elérhetősége? E-mail címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom kereken 30 éves lesz, és arra gondoltam, hogy mivel nagy FTC rajongó, meglepném egy, a csapat által személyesen aláírt labdával. A probléma csupán az, hogy mikor felhívtam az FTC klubot, akkor azt tanácsolták, próbáljam meg elcsípni a játékosokat nyílt edzések előtt... Fain. Egyetlen játékost sem ismerek fel nemhogy civilben, de még mezben sem. Ezért kéne személyesen időpontot egyeztetnem valamelyik játékossal, hogy oda tudjam adni neki a labdát, amit aztán ő esetleg körbead.


Segííííííííííítsetek!!!!


2010. okt. 20. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolod hogy ez nyilvános?....
2010. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

valami rajongói oldal, amolyan fórummal, ahol ilyesmit lehetne egyeztetni, csak van...


Én nem szeretem annyira a focit, szóval biztos én nem értem a dolgot, de el nem tudom képzelni mi olyan védeni való van rajtuk, mint a hollywoodi színészeken... A válogatott vízilabda csapat edzésére hamarabb bejutok, aztán ők azért mégiscsak többet mutattak fel...

2010. okt. 26. 09:15
 3/5 anonim válasza:
iwiw
2010. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pl Dragónernek rajongói vannak fenn, Rósa Dénes magában, Lipcseinek rajongói, stb, ftc.hu-n a csapattagok, aztán lehet keresgetni
2010. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
facebookon van fenn pár játékos
2010. dec. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!