Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Fradi már négy meccs óta nyeretlen a bajnokságban?

Figyelt kérdés

dec. 4. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ami engem illet: a bajnokságból van még 20 meccs, a Fradi még EKL-ben is érdekelt, a leggőlerősebb csatárt lerúgták...


Tudom, nyafogásnak tűnhet sokak szemében, de nem ezek a meccsek a legfontosabbak a Fradi számára, ... Annyi a bibi, hogy a Fradi nem képes feltörni egy védelmet, és a meccsek 70-80%-ában az ellenfél bekkelni áll be a meccs alatt...


Egyszer fenn, máskor lenn... Most a Fradinak lenn van... a Paksnak fenn... Fog ez még változni, akkor meg más lesz a közhangulatban...

dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Már 4 meccse nyeretlen? Szóhoz sem jutok. Már vagy 10 éve csak top bajnokságokat nézek. Biztos beindul majd a nyerő szériájuk. Csak még több pénz kel bele.
dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legutobb a Csukaricski vedelme eleg jo volt. - Vegeredmenytol fuggoen.


Ahogy az elso is utal ra, a Fradinak a vedelmek feltoresevel igenis gondja van, ahogy sokan mondjak, hogy az o vedelmuk sem a legjobb.


Engem meg nem erdekel, mert utalom a Nerencvarost. Nem igen nezem a meccseiket.

A Mezokovesd elleni jatekot sem lattam, de beszedes, hogy 0:0 lett.

dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
a fradi egy adag szar igazi magyar csapat az egy magyar sincs, ha magyar az ugy is kispados
dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!