Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lionel Messi csak a modern...

Lionel Messi csak a modern kori labdarúgás, vagy minden idők legjobb focistája?

Figyelt kérdés

dec. 15. 15:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
42%
Se a modern kori, sem a minden idők legnagyobb labdarúgója.
dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
11, ki(ke)t tennél elé?
dec. 15. 17:11
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

Cristiano Ronaldo szimpatizáns vagyok, de úgy gondolom, hogy Messi (ha nem is magasan), de a történelem legjobb játékosa.

Statisztikák alapján mindent megnyert, és habár az utóbbi időkben nem teljesít olyan jól, mint Ronaldo, akkor sem vehető el az az érdem, hogy egy zseni.


Viszont számomra mindig is Ronaldo lesz a legnagyobb. Ahonnan jött, akivé vált, az egész felfogása/mentalitása a sporthoz/élethez valami elképesztő és emberfeletti. Nyilván Messi is megdolgozott a sikerért, de Ő egy született zseni, amíg Ronaldo kő kemény munkával van ott most, ahol. Márpedig közel a 40 évhez még egy ZS kategóriás ligában is szép eredmény összesítve 1 évben az 50 gól.. +a spanyol és angol bajnokságban is le tette a névjegyét. Sokan 35 évesen visszavonulnak, Ő pedig még a következő EB-t tervezgeti. Pont ezért Ő a favorit nálam.


Ahelyett, hogy megy a köpködés, hogy ki a jobb, inkább örüljünk, hogy 2 ilyen zsenit láthattunk játszani. A következő évtizedekben még csak hasonló rivalizálás sem várható. (Talán Mbappé, Haaland és Berlingham most azok, akik egy kis százalékban úgy tűnnek, hogy TALÁN megállják a helyüket ilyen szinten. De még ez sem lesz közel ahhoz, amit Ronaldo és Messi művelt évtizedeken keresztül.)

dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
A helyes válasz: Varga Barnabás
dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

"Cristiano Ronaldo szimpatizáns vagyok, de úgy gondolom, hogy Messi (ha nem is magasan), de a történelem legjobb játékosa.”


RESPEKT!

dec. 15. 22:06
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
Messi csak a modern kori labdarúgás legnagyobb szégyene.
dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
67%

Minden idők legjobbja. Nem véletlen hogy minden nagyobb edző és játékos is így gondolja. Statisztikailag szerintem nulla az esélye annak, hogy valaki akár csak megközelíti azt amit ő elért.

A leglenyűgözőbb benne szerintem az, hogy akármilyen kategóriában közelíted meg ezt a kérdést, kimagasló teljesítményt találsz.

Ha csak nézed játék közben akkor is egyértelmű, hogy valami zseniálisnak vagy éppen tanúja. A cselei, a góljai, ahogy játékba hozza a társait, mind lélegzetelállító. Aztán rákeresel a statisztikára és a trófeákra és akkor csak újabb bizonyítékot találsz.

Legtöbb G/A a történelemben

Legtöbb gól a top 5 ligában

Legtöbb gól egy naptári évben és egy szezonban

Legtöbb aranycipő (ami csak statisztikára alapszik, teljesen objektív)

Legtöbb gólpassz a történelemben és legtöbb Playmaker díj (ennyi gól mellett ez szerintem különösen hihetetlen)

Legtöbb aranylabda

És ha mindez nem lenne elég még egy remek ember is.

Tényleg nem tudom mi kell még.

dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
0%
Maximum most. Bőven tudok jobbakat...
dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
MBence04: például?
dec. 21. 02:19
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

nem erdekel amugy hogy ki mit mond akkor lesz barki is messinel jobb ha 8 aranylabdaja lesz 1 vb es emellet 4 ucl es osszesen 45 kupa

majd akkor

dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!