Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lionel Messi csak a modern...

Lionel Messi csak a modern kori labdarúgás, vagy minden idők legjobb focistája?

Figyelt kérdés

dec. 15. 15:03
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
18%

19

Nem ilyen Neymar, meg Ronaldo. Főként fiatalok:

Kerkez Milos, Tyler Addams, Ferguson és Frenkie de Jong.

jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%
Csak a modern kori, Puskás, Maradona, Pelé jobbak voltak!
jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%
A modern kor legnagyobb szégyene
jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Psycho ***** válasza:
67%

Egyértelműen minden idők legjobbja. Nincs még egy labdarúgó, aki majd' 20 éven keresztül ilyen magas szinten játszott volna. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a 60-as évekbeli foci milyen volt a maihoz képest.


De a számok is magukért beszélnek. Olyan rekordokat állított fel, amit ép ésszel nehéz felfogni, ráadásul rengeteget. Persze, biztos sok év, vagy évtized múlva ezeket a rekordokat majd szép lassan megdöntögetik, de olyan nem lesz, hogy egyetlen ember ilyen sok mindent döntsön meg egy személyben.

Igen, kapott olyan elismeréseket, amit az aktuális évben nem érdemelt meg (ki érti, idén mire kapta meg az év játékosa díjat), de ez mit sem vesz el az érdemeiből.


Maradona elképesztő tehetség volt, de ilyen hosszú időn keresztül nem tudta fenntartani a színvonalat.


Pelé persze szenzációs játékos volt, de ki sem tette a lábát a brazil ligából. Annak meg tudjuk, milyen a színvonala. Aki Messit amiatt szapulja, hogy most az USA-ban űzi és "ott könnyű", az ne hozza fel a "Pelé jobb volt" érvet, mert saját magának mond ellent.


Puskás a valaha volt legjobb magyar játékos, de lássuk be, elfogultak vagyunk vele szemben. Nem emlékszem pontosan, de talán pont a Császár - isten nyugosztalja - mondta, hogy "Igen, Puskás benne volt minden idők TOP20 legjobb labdarúgója közt". Szerintem a top10-ben is, de azért nem ő volt a GOAT.


CR7 pedig szintúgy elképesztően jó... góllövő. Talán a valaha volt legjobb, de legalább is legeredményesebb. Viszont Messi játéka sokkal komplexebb, komplettebb. Ő nemcsak góllövő (soha nem is vallotta magát annak, ami amúgy nonszensz, ha belegondolunk), hanem 6-os, 8-as, 10-es, 7-es, hamis 9-es.


Szóval szerintem ezért ő minden idők legjobbja.

jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
24-es Peléről ne feledkezz meg. Ne gyere ezzel a régi időkkel, mert mindenkinek a saját korában kell jól teljesítenie. Pelé 4szeres vb győztes, Messinek 1 vb címe van. Aranylabda nem volt akkoriban de Pelének is lenne vagy 7 , szóval az ő a GOAt inkább
jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
“Pelé 4szeres vb győztes” - ez nagyjából el is árulja mennyire vagy képben :)
jan. 20. 11:34
 27/32 anonim ***** válasza:
15%
26, akkor háromszoros, de te biztos betéve ismered a sporttörténelmet.
jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Psycho ***** válasza:
46%
Látom kedves #25, el sem olvastad amit írtam... 🤦‍♂️
jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
28 pont arra refklektáltam.. HIába jössz azzal , hogy akkor könynebb volt a foci, meg a brazil ligák milyen könnyűek..
jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Psycho ***** válasza:
46%

"24-es Peléről ne feledkezz meg." <- egy külön bekezdést írtam róla 🥲


Az érvelésed meg pazar. Tehát az a GOAT, akinek a legtöbb VB címe van 🤔 Ezek szerint Cafú jobb játékos, mint Messi, mert ő kétszer nyert VB-t (1994, 2002)...


A "hiába jössz azzal hogy akkor könnyebb volt a foci" is remek érv. Ja, hogy ezt nem fejtetted ki? Ok... vajon miért...


Pelének lenne 7 aranylabdája... őhm... azért mert... mert te ezt mondod? 🤔

Szerintem ne erőltesd, mert még magad sem érted, mire alapozod az állításaidat (talán a Messi ellen érzett ellenszenved dolgozik ilyen bőszen?)

jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!