Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Buktam a tippmixet ha lesérült...

Buktam a tippmixet ha lesérült a játékos akire fogadtam?

Figyelt kérdés
Az Empoli-Lazio meccsre játszottam meg azt, hogy Immobile szerez gólt, de le kellett cserélni sérülés miatt a 20. percben.
dec. 22. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha pályára lépett, akkor igen, ha nem, törölt esemény
dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a csere előtt lőtt gólt, akkor nyertél.
dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már a kérdést sem értem, mi nem egyértelmű. Hátha arra fogadtál, hogy gólt lő, de lecserélték, és addig nem lőtt gólt, akkor szerinted? :D
dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ezen múlt, mert más meccs is elment, szóval lényegtelen. Amúgy meg nem egyértelmű, mert megsérült és azért cserélték le, ráadásul a meccs 20. percében, ilyenkor simán lehetne érvénytelen a fogadás.
dec. 24. 09:22
 5/10 MGéza ***** válasza:
Az lényegtelen. Ha egy percet játszik is, a fogadás szempontjából már akkor is pályán volt és ugye, az idő alatt nem lőtt gólt. Nem törölték volna.
dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ráadásul a meccs 20. percében, ilyenkor simán lehetne érvénytelen a fogadás."


ha pedig lőtt volna gólt és nyernél, azután lenne akkor érvénytelen a fogadás a 20. percben ?

dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább nem keresek már ebben logikát. Teljesen önkényesen döntenek el mindent. Például múltkor a Crystal Palace Liverpool meccsen Salah lövése úgy megpattant egy védő lábán hogy teljesen irányt változtatott és annak köszönhetően lett gól, mégis Salah góljának írták be. Amikor meg az angol válogatott egyik meccsén Kane fejese változtatott így irányt, azt öngólnak írták be (persze az eredmenyek.com-on nem annak, nehogy el tudj igazodni). Teniszben meg jártam úgy hogy érvénytelenítették a fogadásomat mert 5 perccel hamarabb kezdődik a meccs. Vagy ha valamelyik feladja sérülés miatt, akkor is érvénytelenítenek csomó opciót. Ilyen alapon foci játékosnál se arra fogadok hogy 20 perc alatt lő gólt, nem kalkulálhat senki azzal hogy lesérül, nem is tehet róla a játékos mint pl. piros lapnál. Régen beten játszottam, ott akkor is érvenytelen volt a gólszerzőre fogadás ha nem kezdett a játékos. Gondolom ők a sérülést is normálisan bírálják el.
dec. 25. 07:42
 8/10 MGéza ***** válasza:
Hogy a gólt kinek adják, az megint másik dolog. Tenisznél persze hogy így van, például összes gém számára fogadsz akkor egyértelmű hogyha valaki az első szett közepén feladja, akkor nem lesz legalább 15 játék.
dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon lehetne az is vesztes fogadás mert nem lett 15 játék..
dec. 25. 14:38
 10/10 MGéza ***** válasza:
Nem egészen. A fentebbi helyzetben ugye lehetetlen, hogy nyerjen valaki, tehát törlik. Ha viszont valaki 20 percet játszik, attól még szerezhet gólt akár az elsőben is. Akkor javaslom, akkor se legyen érvényes ha csereként lépne pályára a 88-ik percben és úgy lő gólt, na ahhoz mit szólnál?
dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!