Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan mondjam el az edzőmnek...

Hogyan mondjam el az edzőmnek hogy el fogok igazolni? Foci. kapus vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az edzőt nagyon rendes volt velem mindig adott cipőt kesztyut stb...mindent ami kellett. Jol érezem magam a csapatban mert mindenki nagyon kedves velem csak nem érünk el semmi eredményt full utolsok vagyunk 15-0ra is kaptunk már ki és most egy teremfocin meglátott egy edző aki ugyan olyan szintu bajnoksagban levo csapat edzoje es 1. Helyen vannak és azt mondta engem mindenhogy megszerez van is kedvem menni hozzájuk de nemtudom hogy mondjam el az edzőmnek

jan. 7. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen egyenesen megmondod, hogy érkezett egy jó lehetőség és szeretnél váltani és megköszönöd neki az eddigieket
jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hivatásos focisták 99%-ának nem probléma klubot váltani, szóval te is (meg ő is) vedd úgy hogy ez a dolgok rendje.
jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzőbá, hétfőtől a Liverpool kapusa leszek pont
jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de nem te engedted be azt a 15 gólt?

Amúgy milyen szintű csapat?

jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy eligazolsz az XY csapatba. Van amelyik edző ilyenkor agyvérzést kap és elkezdi lefordítani a fejed hogy mit képzelsz, de a legtöbb nem ilyen idegbeteg.
jan. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!