Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Liverpool szárnyal Szoboszla...

A Liverpool szárnyal Szoboszlai nélkül?

Figyelt kérdés
jan. 21. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Megmondtam régebben, hogy Szoboszlaira ugyanaz a sors vár majd Angliában, mint az egykor szintén ígéretes kapustehetségünkre, Bogdán Ádámra.


A fizikuma kevés lesz a Premier League-hez és egy sérülés a gyengélkedőre fogja küldeni hosszú időre. Utána pedig kölcsönadják másodosztályú csapatoknak, újra megsérül, aztán lejár a szerződése és jöhet haza az NB1-be.


Premier League = FIZIKUM.

jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Sörliga
jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, régen is szárnyalt előtte. 2019-ben is BL-t nyertek, míg Domi a Salzburgban volt.
jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
1, fizikuma pont kiemelkedő, Salah után legjobbakat futja a csapatból, meccseken is nagy számokat hoz
jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Ezt nem mondanám... Véleményem szerint mindegy, hogy SZD játszik-e avagy sem. A PL-ben van 4-5 komoly csapat, a többit hozni kell, ezt hozza a 'Pool, függetlenül attól, szerepel-e.


Más kérdés, hogy kissé túl van hype-olva a magyar fiúcska, de ennek később fogja meginni a levét, csak nyilván ezt még nem látják...


Liverpool szintjén ő egy szürke játékos, ne legyenek illúzióink csak azért, mert magyar. Nekünk a magyar, ott meg egy magyar. Ugye érezzük a különbséget? Nekünk micsoda hajcihő, hogy 70M € és effélék, ott viszont a kérdés az, megszolgálja-e az árát, és van-e annyi jó meccse, ami alapján a 70M reális.

Ez utóbbiban nem vagyok biztos, hogy az eddigi összesített teljesítmény alapján jól áll... Többnyire a csapatban átlagos, s lehet, a management szemében ez kevés, és náluk ez a lényeg.

jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

#1Szobónak már eddig jobban sikerült a Liverpooli kaland, mint Ádamnak és még nincs jel arra, hogy elküldenék.

#5

Nincsen túlhypolva, igaz alulértékelva sem, Sok másik játékos is megsérült már a PL-ben. Keményen dolgozik, hogy megtartsa helyét a kezdőcsapatban, mert a többi középpályás sem rossz.

Egyébként meglátjuk, hogyan muzsikál tavasszal, mert pár nap múlva visszatér.

A hypolásról meg annyit, hogy Yaakhobisvili Antal is bemutatkozott a La Ligáben és elég sok helyen írtak róla, ő is túl van hypolva?

jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Azért a két eset nagyon nem uaz: SZD folyik a csapból is; minden médiumban, míg YA-ról kb egyszer sem akadtam bele... Ez azért nem véletlen, a hyoe baromi nagy.
jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

#7

Hát pedig az utobbi napokban inkább YA-ról írtak értelemszerűen, mivel ő játazott. Olyan, hogy a La Liga listavezetője csapattában magyar játékos pályára lépjen Puskás óta nem volt példa. Összességében pedig kb 10 éve nem játszott magya a La Ligában.

A hétvégén Sallai és Szalai is többet szerepelt a hírekben, mint SZD, róla csak annyit láttam, hogy mikor lép már pályára, meg hogy nem nevezték a keretbe a hétvégi meccsen.

[link]

jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Na jó, az ilyen bulvárt, hogy ilyen tetkója lesz Dominiknek, én sem szeretem:

[link]

jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

De, ha mondjuk a Girona odér a 2. helyre a La Ligában és YA szintén többször szóhoz jut, akkor valószínűleg ő is sokat fog szerepelni, mert így működik a média.

Szerintem SZD sem külön keresi a szereplési lehetőséget, de az a helyzet, ha ti játszanátok a PL listavezetőjénél, akkor rólatok is nagypn sok írás jelenne meg.

jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!