Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Liverpool szárnyal Szoboszla...

A Liverpool szárnyal Szoboszlai nélkül?

Figyelt kérdés
jan. 21. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A hétvégén fog visszatérni Dominik de sokáig nem lesz még kezdő majd hiszen előbb ki kellesz túrnia Harvey Elliott-ot ami nem lesz könnyű feladat.


Meglátjuk majd, hogy sikerül e neki.


Szerintem eladni nem fogják hisz ha elég szűk a középpálya így csereként kelleni fog majd a csapatnak.

jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi hülyeséget sem mostanában olvastam.

Csomó külföldi liverpool fan oldal van, ahol láttam arról szavazásokat, hogy az eddigi teljesítmény alapjan a szezonban ki a legjobb középpályásuk. Rengeteget Dominikot írták, és nem magyarok.

Sokan nem tudják megemészteni, hogy egy magyar srác felért a csúcsra, ahol focistánk nem járt már minimum 50-55 éve. Ettől függetlenül a csapat legjobbjai között van, éppen gólpasszt adott az FA kupában is.

jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!