Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan építsek egy stadiont?

Hogyan építsek egy stadiont?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy dologra gondolni, csak van egy nagy telkem, ahova vettem pár hónapja néhány tekercs műfüvet. Hogyan tudnék oda egy kb. 300 ember befogadására alkalmas lelátót építeni? (persze nem egyedül akarom, felbérelnék érte munkásokat). A pénz nem kimondott akadály, troll válaszadók pedig nem érdekelnek.

febr. 3. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
és hol van ez? hogy teszed híressé? hogy tartod fent?
febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted egy 300 fős focipályát híressé akarok tenni? Dehogy. Csak van egy pár kollégámból álló munkahelyi csapat, ahol sokat játszottam, és én lettem annak az edzője. Ennyi.
febr. 3. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Szüless egy putriba aztán legyél Magyarország miniszterelnöke és lesz a házadtól 100 méterre stadion. Ilyen egyszerű.
febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
67%
Hát... Sportlétesítmény azért drága muri lesz, ha gazdag vagy ha nem. lelátót például nem lehet csak úgy felhúzni hogy padokat raksz le oda, azt jól van, biztonsági követelményeknek kell megfelelni. De kell még hozzá a teljesség igénye nélkül öltözők, szeparáltan női-férfi, elsősegélynyújtó hely, mivel a sport balesetveszélyes, önkormányzattól engedély mivel a környező lakóházak nyugalmának megzavarására alkalmas tevékenység fog folyni azon a helyen, satöbbi...
febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Hívd fel Orbánt.
febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

„A pénz nem kimondott akadály”


Ezt fölösleges is volt hozzátenned, stadionépítés esetén Magyarországon ez magától értetődő!

febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Az új Stadler Józsi megérkezett!
febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy szakértővel konzultálnék, meg kell nézni az MLSZ szabályzatát is, egy mérnöknek meg kell tervezni, stb.
febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!