Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 23 évesen késő lenne már...

23 évesen késő lenne már elkezdeni röplabdázni? 23/F

Figyelt kérdés

16 éves korom óta az életem része volt már az amatőr szintű sportolás, annyi idősen kezdtem el először hosszútávon futni, majd 17 évesen edzőterembe kezdtem járni, voltak kisebb nagyobb kihagyásaim az évek során (maximum pár hónapos) viszont jelenleg magamhoz képest csúcs formában vagyok, az elmúlt egy évben nem volt edzés terén egy hétnél hosszabb kihagyásom, és igazából nem is bírnám edzés nélkül, mert tényleg sokkal jobb a közérzetem, és úgy megszoktam már a mozgást, hogy ha egésznap nem mozgok, nem érzem jól magamat. Illetve szakmailag is érdekel a sport, most fogom kezdeni a tanulmányaimat egyetemen a sporttudomány területén. És ezzel együtt hallgatóként lehetőségem lesz belépni az egyetem Sportegyesületébe (TFSE)


A csapatsportok közül a röplabda nekem eléggé megtetszett, viszont nincsen semmilyen csapatsporti tapasztalatom, és tudom, hogy akik csapatsportot űznek, ők már egészen kicsi koruktól foglalkoztak vele, emiatt merült fel bennem a kérdés, hogy késő-e ilyenkor elkezdeni már, vagy sem. Alapvetően lelkes a hozzáállásom, és a sporthoz van szorgalmam és kitartásom, amit más területen már igazoltam is, de ez a terület még idegen nekem, viszont tetszik.


febr. 9. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdd el! 25 évesen az lesz az indok, hogy "ha elkezdtem volna 23 évesen, akkor jó lett volna, de már mindegy".

Pontozzon le, aki akar, de el kell mondanom; egyszer élsz.


Hajrá!

febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
semmihez sincs túl késő soha :)
ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!