Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Olympiakos ma földbe...

Az Olympiakos ma földbe döngöli a Fradit?

Figyelt kérdés
febr. 15. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, szerintem iksz lesz.
febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kiegyenlítettek az esélyek, szerintem sok különbség nem lesz a 2 csapat között. Én is döntetlenre tippelek. Ha nem döntetlen lesz, akkor 1 gólós különbség fog dönteni szerintem az Olimpiacos vagy a Fradi javára.
febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogja
febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván a fociban bármi lehetséges, így van rá esély, meg a fordítottjára is. De mostanság az olimpi sem egy jó csapat. Nem véletlenül vannak itt a bohócligában. Kiegyenlített párharcra számítok. Semmiképp sem lesz a fradi alárendelt szerepben. Az viszont tény, hogy egyénileg vannak jobb játékosok a görögöknél, és ez könnyen döntő tényező lehet. Ez az a meccs, ahol igazán ki kell jönnie, hogy mire is képes sztankovis stábja, mennyire tudják felkészíteni a bagázst, mennyire fognak jól belenyúlni a mecvsbe taktikai módosítással, cserékkel.


Az tény, hogy nem lenne meglepő egy harcos meccsen elért 2-0/3-1 az olimpi javára, de egy sima földbe döngölős 2-0/3-0 az már igen. Szar edzőnek tűnik Dejan, de a harcos oldalát ki fogja hozni a csapatnak, nem lesz lazsálás. Sárga lapok már inkább... balkáni focira számítok, és döntetlen-közeli eredményre.

febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
1-0 lett végül
febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 2222 válasza:
0%
Sajnos kapja be a biro nem a fradinak fujt egyatalán
febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, a bíró a hibás azért, hogy a Fradi képtelen gólt szerezni.
febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A végét nem bírta jól a fradi, pedig reménykedtem...

Meglátjuk, mi lesz a Groupamában.

febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!