Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy 1:0-ra kikapott a Fradi az Olimpiakosztól?

Figyelt kérdés

febr. 15. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen eredményre számítottam.
febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
nem fogok tudni aludni ma éjszaka, annyira megrendített a hír, hogy a milliókat kapó botlábú senkiháziak ilyen nagy csapást szenvedtek és szinte sírva mennek haza. ja, vagy mégsem...
febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Mocskos Fradi.


Itt is gyakorin a sok fociszakértő már előre örült, hogy jajj az Olimpiakos, azt persze hogy verik. Megmutatták.


A Fradi megint megmutatta, hogy a komolyabb nemzetközi szereplésben - hiába a támogatások, bevásárlás légiósokból - egyszerűen nincs helye. Ebben egyébként biztos benne volt a fáradság, meg vendégként igen, nehezebb, de egy gól elvárható lett volna.


Viszont semmi kétségem, hogy hazai pályán vagy nyer a Fradi vagy döntetlen.


Ja, és volt provokatív kérdés itt már előre, hogy az ellenzékiek a görögöknek szurkolnak. Noss.


1. Pártnélküli vagyok, ellenzék a Mi Hazánkon kívül nincsen.

2. Ultrajobboldali vagyok.

3. Utálom a Fradit.


Nekem ez a meccs arról szólt, hogy tud e bizonyítani. Nemtudott.

febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Örülök neki! Hajrá Újpest! 🟣⚪
febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Psycho ***** válasza:
45%

Sajnos nem tudtam nézni a meccset, csak a végeredményt láttam. Sajnálom, hogy kikaptak, remélem a visszavágón sikerül kiharcolni a továbbjutást! Az 1:0 nem a világvége, ez azért reálisan ledolgozható hátrány.


Nem vagyok fradista, de magyar igen, ezért minden magyar csapatnak drukkolok a nemzetközi versenyeken (más sportban is). HAJRÁ!



A rosszmájú kárörvendők meg egy kicsit magukba nézhetnének, és elgondolkodhatnának... Sajnállak titeket is. Ennyi gyűlölet, amit másokon töltötök ki 😥 Bár jobb fordulatot venne az életetetek.

febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a meglepő, hogy csak ennyire kaptak ki.

Persze a meccs képét látva nem csoda egyáltalán de az erőviszonyokat nézve az.

febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát csak érvényesült a papírforma, semmi több, Dibusz meg..mind1 hagyjuk, vonalkapus…
febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

#5 Milyen magyar csapatról beszélünk, ahol 2 magyar van a kezdőben?

Képmutatásnak tartanám, amikor nem szeretek valakit egész évben , ilyenkor meg ott csöpögne a nyálam értük.

Az meg sokkal szánalmasabb, amikor a magyar válogatott játszik egy "celeb" válogatottal és sokan csak az ellenfél miatt mennek ki, hogy őket lássák.

Szóval ennyit a "Magyarságról!

febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Amúgy örülök, hogy sikeres a válogattunk, de kíváncsi leszek, hogyha jön majd egy gyengébb korszak megint, akkor ez a sok divat bohóc hol lesz megint. 10-15 éve három széken álltam a Népstadionban, mert a kutya nem jött ki, most meg sokszor esélytelen belépőhöz jutni. Na én ezeket az embereket utálom!

febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Azért az remélem megvan tökik hogy 180 perces nem 90
febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!