Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy 1:0-ra kikapott a Fradi az Olimpiakosztól?

Figyelt kérdés

febr. 15. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem az megvan, hogy ha a visszavágón is ilyen gyengén játszik a Fradi, mint tegnap akkor ebből nem lesz számukra EKL nyolcaddöntő?
febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Psycho ***** válasza:
84%

#8: Akkor a City nem angol csapat, mert a kezdőben csak 3-4 angol van? Meg a PSG sem francia, mert ott is csak 3-4 francia van a kezdőben? Real Madrid sem spanyol, mert ott is volt 3 most a BL-ben?

Hagyjuk már ezt az érvelést. Kettős mérce ez is. Mindig csak a magyar csapatokkal szemben hozzák fel, ráadásul pont magyarok.

Megintcsak ugyanazt az utálatot hallom ki ebből, amit írtam korábban is. Mintha csak érveket keresnének emberek, hogy lehessen szapulni valamit.



Hmm. Tehát azt sugallod, hogy mivel képmutatás csak a konferencialigában drukkolni a fradinak, máskor meg nem, akkor ne drukkoljunk neki a konferencialiga idején sem. Legyünk következetesek.


Kövessük végig ugyanezt a logikát. Terjesszük ki.


Akkor az is képmutatás, amikor egy magyar sportolónak csak az Olimpián drukkol valaki? Hisz 4 évig el van felejtve, aztán az Olimpia idején meg drukkolunk? Ez is képmutatás?

Az érvelésed alapján akkor ez is probléma. Ergo akkor az lenne a megoldás, hogy - ugyanígy - ne tessék neki drukkolni az Olimpia idején sem.

Szerintem beláthatjuk, hogy ez így nem hangzik jól.



Abban egyetértünk, hogy megkérdőjelezhető divatból és csak akkor drukkolni valakinek, amikor jól megy a szekér. Bár én különösebben ezt sem ítélem el, hisz legalább drukkol az illető.

Az emberek részben azért is mennek ki, hogy láthassák, megélhessék, részesei lehessenek a sikernek. Azt meg rossz látni, ha bénázik a team.

Ez MINDEN csapatnál így van: ha nem megy a szekér, kevesebb a szurkoló (lásd: Barcelona). Ezek természetes jelenségek.

febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

#12 Nézd! Zárjuk rövidre a vitát!

Én utálom a Fradit akkor is, ha bajnokit játszik és akkor is, ha nemzetközi meccset. Nálam nem ettől függ a magyarság érzet. Klubról beszélünk, nem a nemzet csapatáról, mégha néhányan így is gondolják,hogy a Fradi a nemzet csapata.

A divat bohócokra meg nincs szükség. Ha én részese akarok lenni a sikernek, akkor akarjak részese lenni a csalódásnak is!

Valaki a fizetését azért szórta el, hogy ott legyen a válogatottal mindenhol a selejtező alatt, még külföldön is, most meg nincs jegye az EB-re a sok divat miatt.

febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, majd jövő héten visszavágnak.
febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért annyira nem meglepő eredmény, és végül is nem is rossz. Nem tudom miért kell ennyire károgni, már az nagy dolog, hogy idáig eljutottak.
febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.


Túlbecsültem a Fradit, elnézést kérek.


Hazai győzelmet vagy döntetlent jósoltam.


Viszont ez a tegnapi nap megint megmutatta amit először írtam; a Fradinak semmi keresnivalója nincs nemzetközi szinten!

Hazai pályán egy gól igazán elvárható lett volna mostmár.


Azt hittem ezek a nyomorultak tanulmányozzák, felkészülten az Olimpiakos ellen, erre büntetőből futotta egy vereségre? Mi ez már?


Focizni nem kell, a fizetést így is negkapják...


Büszkék lehettek. De én nem feledem, hogy a gyakorin is ment az ujjongáhogy mennyire leveri(tek) a görtg k+ b*ókat.


Egy meccset az örömünnep előtt le kell játszani - "A feöeri pékek".


Hát jó ünneplést kívánok.

febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!