Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Fradi legújabb veresége...

A Fradi legújabb veresége ismét bizonyította, hogy bűncselekmény volt a focira közpénzt költeni?

Figyelt kérdés
Közpénz jellegét vesztett TAO ezer milliárdok a fociba, állami támogatásból épült focistadionok, adómentes focisták. Közben a legjobb magyar fociklub sem képes még egy középszintű eredményt sem elérni nemzetközi szinten. Miért is volt ez jó nekünk?

febr. 22. 23:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10# Te mit sportolsz? És mi köze a profi futballnak ahhoz, hogy az emberek mennyit sportolnak? Egy átlag tv előtt söröző, vagy a meccsekre örjöngeni kijáró foci drukker szerinted a profi futtball hatására kezd el sportolni? Világosíts meg minket!
febr. 25. 23:34
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

Én már csak amatőr labdarúgó vagyok, és konditerembe járok súlyzós edzést végezni. Egyébként u17 válogatott voltam.

Senki nem mondta, hogy jó ez nekünk. Élsportba adópénzeket tolni szimpla lopás. Igazából az adóztatás en bloc lopás.

Honnan az infód, hogy a focisták adómentesek? XD

febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
febr. 25. 23:53
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez az adómentes? :D
febr. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14# Igazad van nem adómentes, csak fele annyi adót fizetnek mint egy átlagember 10x akkora fizetés után.
febr. 26. 08:52
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Fiorentina Ferencváros 2-2

Ferencváros - Fiorentina 1-1

Rémlik valami, te cs*cska senkiházi

márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16# mit szerettél volna közölni?
márc. 17. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!