Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan ember aki tippmix-sz...

Van olyan ember aki tippmix-szel szénné kereste magát?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem is igazi pénzkereseti forrás, hanem csak amolyan hobbi unatkozó focifanoknak, amivel hosszútávon jó ha egyáltalán a szelvények árát visszaszerzik?

márc. 6. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Akinek megy a bukások után a pénz az biztos jól keres belőle. Ha nem érné meg valakiknek, akkor nem lenne.
márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

szénné ?


Mármint fekete lett tőle ?

márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Középiskolás éveim alatt egy osztálytársam 5 milliót kaszált vele 4 év alatt.
márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hellmano ***** válasza:
Okosan kell csinálni és akkor, ha nem is az általad említett formában, de lehet vele kiegészítésnek hozni a konyhára. Én, mindig szerettem a fogadásokat és mikor kezdtem az a tipikus fogadó voltam, aki kis pénzből hozta a szép nyereményeket és akkor örültem, persez ezek nem mindig jöttek, de ha havonta 1 jött, akkor már pluszos volt a dolog, mert arra mindig figyeltem, hogy soha ne legyen minuszos. A sok év alatt kifejlesztettem magamnak egy taktikát, amit szoktam alkalmazni. (ezt nem osztom meg, mert én is magamnak kísérleteztem ki). De, amit szoktam ajánlani másoknak azok a single fogadások és ott is csak olyan, ahol két kimenetel van. Ennél nagyobb esélyed soha nem lesz a tippmix-en, mint kettőből kiválasztani egyet. Én hobbi fogadónak tartom magam, aki nem a megélhetésért csinálja és nem is vagyok függője sem. Focit nem szeretem nézni, de a tippek miatt követtem az eseményeket, így tisztában vagyok az aktualitásokkal. A fő terepem a kosárlabda és ott is az NBA. Szerencsére már ott is elég jól kifejlődött a tippelés és sok mindenre lehet fogadni, nem mint régen, hogy csak nyertes...Viszont, ha fogadok egy meccsre, akkor élvezetesebb nézni számomra a meccset, mert tudom, hogy számomra is "tétje" van nem csak a csapatoknak, akik játszanak. Ha csak valaki, azért akar játszani, hogy ebből éljen az felejtse el a dolgot én azt mondom. Amúgy nagybátyám volt nagy tippjátékos ő Toto-zott, ugye a tippmix őskövülete a régi időkből és sokszor nyert vele, ott tetszett meg az egész. De mai világban egy Toto-t baromságnak tartok egy Tippmix-hez képest, se nem lehet vele annyit nyerni meg 10 találat esetén, mert ennyi kell a nyereményhez kapsz pár fillért, Tippmix-en, ha behúzol 10 találatot már a mennyekben vagy , annyit nyersz vele :D
márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

#4

Tisztán?? Mármint bukásokkal együtt??

Vagy ennyi volt az össz nyereménye??

Nekem is volt olyan osztálytársam aki sokat nyert vele. De ahogy számolgatta 1-2 száz ezer forint az amit max nyerhetett.

Mert ugye volt olyan mikor pl játszott 200ft-ért nyert belőle 10ezret, annak egy részét megint vissza forgatta, abból lett talán 50, abból vagy 40et megint megjátszott, mert nyerő széria volt, az meg elment. Volt mikor játszott meg ilyen tizen valahány ezer forintos téteket is nem fociban, mert úgy volt hogy kevés volt a szorzó, de látta benne a lehetőséget, mert valami világbajnoki rangsorban a top százas játszott valamit a rangsorban a valahol ezredik körüli játékossal és gondolta, hogy csak megnyeri, amivel kapna 1-2 ezret. Erre az is bukta lett.

Sokan dicsekednek azzal, hogy ennyit meg annyit nyernek, de hogy mennyit buknak arra nem térnek ki.

Ismerősöm ismerőse szokta mesélgetni, hogy most kaszált 100ezret, 500at, 1 milliót... Ez szép és jó, csak mellette bukik annyit, hogy valószínűleg minuszos az egész, mert van egy átlagos kis házuk, nem nagyon járnak nyaralni se, használt kocsijuk van és abból se fullos, meg nem is szórják a pénzt semmire.

márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hobbiból hébe hóba rakok. Ma is raktam egy olyat, hogy 500 forintból 250 ezer jöhetne de nyilván ezek olyan szelók amik évente egyszer ha nyernek és amennyi pênzt elbsztam már erre a hobbira, ha ma nyernék is mínuszban lennék.
márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szénné keresés nem működik szerintem, ha folyamatosan játszol. Ha mondjuk van egy szerencsés szelvényed, nyersz 500ezret és kiszállsz akkor ok, de ha állandóan játszol akkor sok jön és sok megy, mert egyszerűen annyira kiszámíthatatlanok a meccsek, hiába x sokkal jobb. Nekem pár százezer pluszom van általánosságban, de az is úgy, hogy hullámzik. Pár hónap csak pozitív, 2-300ezer plusszal, aztán meg jön egy hónap amiben semmi se jön össze és a fele elmegy, de volt, hogy minden.. És ha követtek bármilyen sportot, hihetetlen eredmények tudnak kijönni. Én pl megfogadtam, kézire sose fogadok, élet halál meccsek vannak és nagy vezetésről is képes bárki összezuhanni.
márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!