Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sok ember miért ennyire...

Sok ember miért ennyire elfogult a magyar labdarúgó válogatottat kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olvasok kommenteket hogy milyen eredményt várnak a magyar labdarúgó válogatottól, de azt olvasom, hogy nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő meg csoport elsőség. Miért bíznak ennyire az emberek a válogatottban?
ápr. 4. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy jönnek a jó eredmények, úgy jönnek elő a már EB győzelemről áradozó kamufanok is.

Aztán tegyük fel, hogy ha megver minket júniusban Írország, Izrael, Skócia, Svájc, vagy Németország csúnyán kitömne minket több góllal az EB-n, hirtelen majd eltűnnek a "legnagyobb" fanok. Sokan csak poénkodnak, ironizálnak amúgy sztem, főleg Trollfocin, Instán meg az NSO kommentszekcióban.

ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, én tömegesen nem olvasok olyat, hogy elődöntő a cél.

Azzal, hogy megnyerjük az EB-t meg értelemszerűen mindenki csak humorizál.


Ugyanakkor tetszik vagy sem, jó formában van a válogatott, az utóbbi bő 2 évben rengeteg olyan magasabban jegyzett csapattal partiban volt, vagy akár nyert is ellenük akik 10-15 évvel ezelőtt 6-7 gólokat rúgtak.

Tipikusan egy olyan játékot játszunk, amivel a nagyobb csapatokat lehet megfogni.

A csoportból való továbbjutás szerintem a formák alapján reális lehet. Utána meg úgyis a sorsoláson is rengeteg múlik.

ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
Mert a kipcsák gondolkodás ezt követeli meg: Viktorta is rá van kattanva erre a témára, így akkor miért ne lehetne a fél ország futball fán?
ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!