Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kézilabdás csajok kijutnak...

A kézilabdás csajok kijutnak a hétvégén az Olimpiára? Ki lehet vezér a csapatban?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Klujber Katrin
Vámos Petra
Lukács Viktória
Simon Petra
Kuczora Csenge
Schatzl Nadine
Márton Gréta
Más
7 szavazat
 1/4 MGéza ***** válasza:
90%
Szerintem a második helyen sikerülni fog, bár Japán nem ígérkezik könnyű ellenfélnek, a svédek meg egyértelműen erősebbek.
ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kijutnak, és nagyon szurkolok is nekik ehhez. De őszintén szólva mind a vébén, mind a legutóbbi felkészülési meccseken eléggé kiábrándító teljesítményt nyújtottak. Nevek alapján ennek a csapatnak sokkal jobban és eredményesebben kéne játszania... Az az egy szerencsénk, hogy a legkönnyebb pótselejtezős csoportba kerültünk.
ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem fognak szerintem kijutni.

A médiában megy a nép hülyítése, kicsit a dolgok mögé kéne látni, és mindjárt látszik, hogy ez nem lesz olyan egyszerű, mint azt a média hazugmód beállítja.

Én 40% esélyt látok rá; vagyis nem lehetetlen, nem csodaszámba megy, ha kijutunk, de nagyobb esélyét érzem annak, hogy lemaradunk az olimpiáról, és a "nagyobb jóért" elv miatt jobb is lenne, ha nem jutnánk ki.

ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy bravúrral a 2. helyen kijutnak Böde Bíró Blanka vezérletével.
ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!