Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért kell most Isteníteni a...

Miért kell most Isteníteni a kézilabdásokat azért, mert szerencsével elvertek egy B csapattal felálló csapatot haza pályán?

Figyelt kérdés

Nem rosszmájuskodni akarok, de ez a siker is akkora reflektorfényt kap, mintha megnyerték volna az EB-t miközben előtte meg kikaptak meglepetésre a hollandoktól, merthogy "meglepte őket, hogy gyorsan futnak" 😂😂😂


Az olyan kommenteket meg nem is értem, hogy "ilyenkor jó magyarnak lenni", miért is?


Mert ilyenkor nem rossz az EÜ, meg az oktatás, meg az átlag életszínvonal?


Komolyan nem értem.


2022. jan. 17. 10:47
 1/10 anonim válasza:
78%

"Nem rosszmájuskodni akarok"


Pedig azt csinálod. Bocs hogy te semmit sem értél el. 🤷‍♂️

2022. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eléggé sok mindent elértem, de nem fogok itt kérkedni neked vele, semmi értelme egy idegen embert győzködnöm 🤡
2022. jan. 17. 10:59
 3/10 anonim válasza:
62%
Lol, de irígy itt valaki.
2022. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
Kérdező, a buszt elérni nem nagy teljesítmény...
2022. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem követem a kézilabdát, tehát a kérdésből tudtam meg most hogy ez megtörtént és őszintén még így sem tudom biztosan mitörtént, mert nem vagyok tisztában milyen is egy B szintű csapat. Meg hogy ez mennyire jó vagy rossz.


Szerintem a legtöbb embert nem érdekli és azt sem tudja, hogy ez megtörtént.


Nagyon sok ember meg szimplán szereti ha a magyarok akármilyen teljesítményt elérnek, így ha ötlete sincs mi történt, akkor is oda írja, hogy "Büszke vagyok, hogy magyar lehetek" és ehez hasonló kommenteket.


Az meg, hogy 1-2 facebook poszt alá milyen kommenteket írtak páran egyátalán nem reprezentatív, így nem lehet szinte semmilyen konklúziót sem levonni belőle.


Tehát ha János oda írja, hogy "I love magyar kézilabda" csak azt jelenti, hogy a János szereti szereti a kézilabdét és elég furcsa kommenteket ír, de semmi másra nincs kihatással ez az információt.


Ha 3 ezer ember teszi meg ezt, az továbbra sem megfelelően nagy minta, hogy ezt a kérdést megindokolja.

2022. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Aki kommentel az követi a kézilabdát, és szereti a magyar csapatot, ergo örül a sikereinek.

Az, hogy nem a legjobb csapatot verték el, még nem jelenti, hogy nem eredmény amit elértek, és az hogy ilyenkor büszkék tudnak lenni az emberek egy jó dolog.


Nem azt mondták hogy mindenki érezze innentől jól jagát magyarországon, hanem azt hoogy legalább ezekben a percekben jó volt magyarnak érezni magukat.

2022. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ki isteníti őket? Életben maradtak a továbbjutási esélyek. Nyilván akit érdekel a kézilabda, az ennek örül.
2022. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én meg azt nem értem, hogy miért nekünk okoskodsz, ahelyett hogy facebookon nyomnád a gombot azoknak, akikhez szól a kérdés.
2022. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
39%
A kézilabda egy rohadtul unalmas sport, mint a legtöbb labdajáték. Játszani biztosan izgalmasabb, mint nézni.
2022. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi meglepő, a kézilabdát is hazavágták, mint a focit. Attól, hogy van 1-2 légiósokkal teli klubcsapat, attól a válogatott nem lesz jó. Remélem kijutnak a csoportból azért.
2022. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!