Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha arra fogadtam hogy egy...

Ha arra fogadtam hogy egy játékos szerez gólt, de csak öngólt lőtt, akkor is nyertem?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 13:07
 1/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Fogadásnál az öngól nem számít bele az adott játékos szerez vagy sem gólt opcióba, tehát nem nyertél.
ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk ez hülyeség, mert az öngól is gól, beleszámít a végeredménybe
ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy rosszul tettem fel a kérdést. A pénteki Gil Vicente-Sporting CP meccsről van szó. Azt játszottam meg, hogy a Sporting CP több mint 2,5 gólt szerez és Viktor Gyokeres szerez gólt. A végeredmény 0-4 lett, tehát a fogadás egyik fele jött, viszont Viktor Gyokeres gólját a kapus öngóljának írták be. A tippmixpron a fogadás állapota azóta is nyitott.
ápr. 14. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom összesítik a fogadásokat es úgy hozzák majd ki, hogyan fizessenek kevesebbet:D
ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nyitott a fogadás...de egy ilyet azért behúztam [link]
ápr. 15. 07:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Rájuk kell írni vagy telefonálni mert van mikor maguktól elfelejtenek értékelni. Nekem van olyan meccs amit két hónapja játszottak és még mindig az üres karika van mellette, futsal meg kézilabda, igaz ezek vesztes szelvények szóval lényegtelen de nyertesnél is volt már hogy írni kellett nekik mert napokig függőben volt. De mivel Gyökeres nem szerzett gólt így a fogadásod bukó.
ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!