Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai kikerült a Pool...

Szoboszlai kikerült a Pool kezdőjéből?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 15:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%
Szrul nézi a meccset. Máris hátrányba került a Pool. Szoboszlait el kell adni mert csak átok a pálya közelében. Nem játszik de az ő hibája.
ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
én azt mondtam, hogyha Klopp megy, ő sem lesz kezdő... de Klopp még ott van, és már nem kezdő...
ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
57%
És mi van ha átmenetileg kikerült a kezdőből? Ha csereként is, de lehetőséget kap. Nem értem egyes embereket ezen miért vannak fennakadva?
ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
31%
Csütörtökön verettem mixen a Pool-t, hozott is a kasszába. Ez a mélyütés még bennük lehet, s nem hiszem, hogy annyira túllendültek ezen és amit kaphatnak még Itáliában...
ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a Pool nem bánná ha most így vége is lenne a szezonnak.


Mondjuk én se bánnám mert az azt jelenti, hogy Szoboszlai megúszta sérülés nélkül és részt tud venni az EB-n. Így még azért izgulok érte.

ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
62%

ma 16:09


senki sincs kiakadva, csak ismét a Szvolazi fanok hőzöngenek, hogy merik a kis kedvencet fikázni. csak a végére mindig a helyére kerül az összes puzzle darab, mégha időközben máshova is próbálgatja az ember. Szoboszlai nem a Liverpoolba való. A Brighton viszi a Klopp-éra után. Mintahogy Kerkez is jó helyen van. Sokkal jobb volt tegnap nézni az ő játékát, élvezi a futballt, a társak is szeretik. Mindez látszik is rajta. Szoboszlai az elején jó volt, mindenkinek orgazmusa lett tőle mekkora játékos. Egy közepes tucatjátékos, akitől többet vártak 70 millióért. Csak a magyaroknak nagy szám, de már az angolok is ki vannak akadva rá. és ezek tények. Lehet lepontozni a nagy rajongóknak, attól még nem lesz jobb játékos. mèg egy betanult szöveget se tud normálisan elmondani.

ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
0%
Azt majd a hozzáértő szakemberek eldöntik, hogy ki hova való. Egy névtelen fórumozó véleménye ezen a téren nem releváns senki számára.
ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
41%

ma 18:29


pontosan, a szakertő döntötte el, hogy a kispadra is ül, nem én... ha esetleg ez nem tünt volna fel...te agyhalott...gondolkozzhatnál inkabb. amúgy meg egy fórum azért van, hogy más is leírhassa a véleményét, és ne csak a te okos, semmitmondó gondolataid kelljen olvasni.

ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nem azt állítottam, hogy nem írhatod le a véleményed, hanem azt, hogy nem releváns. Nem ártana, ha értelmezni is tudnád azt, amit olvasol.
ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%
neked nem releváns, másnak viszont lehet az, és érthet vele egyet.
ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!