Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai kikerült a Pool...

Szoboszlai kikerült a Pool kezdőjéből?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 15:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert nincs is olyan. De az árához képest a felét nyújtja, nem ezt várták tőle az angolok sem. Túl nagy a magyarok részéről a sztárolás és az elfogultság.
ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor mégsem olyan haszontalan a srác Liverpoolban, ha minden meccsen kap lehetőséget a szakmai stábtól.
ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
40%
Hát az Atalanta ellen is szerepet kapott, meg ma is, és hasznosan játszott? Kétlem... Csűrhetjük-csavarhatjuk, de a sztárolása jobban megy, mint a játék. Mindenhonnan ő folyik, holott Schäfer is jó játékos, Kerkez is, róluk mégsincs tele a tv, meg a net.
ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
1 mérkőzésből felesleges messzemenő következtetéseket levonni. Ma hasznosan játszott. A sofascore.com értékelései alapján a Liverpool legjobbjai között volt.
ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
20%
Végülis csak lehet a továbbjutás úszott el, 1 meccs nem meccs jah :D Ezt mondanad akkor is, ha az Eb-n ő miatt nem jutna tovább a csoportból a magyar csapat, mert mondjuk egy 11-est hibázna es ezen múlna?
ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Van még egy visszavágó, semmi sem dőlt ela továbbjutás szempontjából. 2019-ben a BL elődöntőből jutott tovább úgy a Liverpool, hogy az odavágót 3:0-ra nyerte a Barcelona.
ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Majd meglátjuk. De az Atalanta hülye lesz hazai pályán kiengedni a továbbjutást a kezéből, ahhoz nagyon nagyon benának kell legyenek. és elnézve a liverpool jelenlegi formáját...eleggé össze kellene kapniuk magukat.
ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én aláírtam volna azt is ha "csak egy" Brightonban focizik. Egyébként én írtam ki valamelyik nap a kérdést azzal kapcsolatban, hogy maradnia kellett volna a Bundesligaban mert oda jobban beillik aztán csak kaptam érte hideget meleget.


Pedig még mindig kitartok emellett, hogy maradnia kellett volna Lipcsében aztán ha a Bayernben lesz újjáépítés akkor oda kellett volna igazolnia. Azért ha a Bayern München a csúcs egy focista karrierjében azt gondolom az sem csúnya.


Amúgy valóban Kerkez csinálta okosan, hogy a Bournemouth-ba ment el szokni a PL tempóját aztán később simán rúghatja majd a bőrt egy Aston Villában vagy Newcastleben is. Az sem csúnya karrier.

Remélem Sallai okosabb lesz. Mondjuk Sallait még annyira sem tudom elképzelni a PL-ben mint Szoboszlait. Neki ha ligát vált akkor egy spanyol csapatot tudnék elképzelni. Ha marad akkor pedig célba kellene vennie a Bayernt.

ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem kell bénának lenni hozzá, láttuk már sok ilyen párharcot a labdarúgás történetében.
ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
- Atalanta ❌
ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!