Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A szüleim meg akarják akadályo...

Eszter12345 kérdése:

A szüleim meg akarják akadályozni hogy sportoljak,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék focizni. Az elszántságom és a motivációm is meg van hozzá, de a szüleim egyáltalán nem akarják hogy focizzak. Minden egyes nap egy újabb csodálatos kifogással állnak elő, hogy miért ne focizzak. Csak hogy megemlítsek párat: "eddig eszedbe sem jutott hogy focizz, most minek akarod elkezdeni?" "Jaj engedd már el tök felesleges" "úgyis megunod kár elkezdeni" "nem is tudsz focizni mit fogsz ott csinálni?"


Kérdem én, miért nem lehet egy jó hobbim, amit szeretek?

Miért kell egyből a legrosszabbat feltételezni?


A szüleim tényleg nagyon szeretnek engem, és jó a kapcsolatom velük, mindent megbeszélünk... de valamiért ezt most nem sikerül rendeznünk sehogysem..

Nagyon bánt a dolog, de próbálok erős maradni és kitartani mert én tényleg szeretnék focizni, nem akarom feladni.


Én csak azt szeretném hogy támogassanak, és ne csak letörjék a szárnyaimat:(



ápr. 19. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
költözz el ...
ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%

Ezek a gyakorisok, mindegyik azt mondja egy szülő- gyerek probélma esetén, hogy költözz el🤦‍♀️

A menekülés sosem megoldás.

Esetleg ésszerű érveket próbáltál nekik felhozni?

Szerintem ha elég kitartó vagy és" zaklatod" őket ezzel, akkor egy idő után úgy is rábólintanak😉

ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 sajnos elköltözni nem tudok :))

De eléggé rosszul esik ez a bánasmód tőlük, lelkileg teljesen lehúznak:(

ápr. 19. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell menekülni, meg kell tanulni önállóan dönteni.


A szülők is elköltözhetnek ...

ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Min 16 lehetsz ugye, s ebben a korban már korlátozottan cselekvőképes vagy, így el kell kezdened a saját identitásodat kiépíteni.


Miért is kell az engedélyük ahhoz, hogy elkezdj focizni? Max annyi, hogy egyelőre nem egyesületben kell kezdeni, hanem szabadtéren, majd utána, ha kedved van, el lehet kezdeni igazoltként játszani.

ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Itasd le őket.
ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!