Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit sportoljak?

Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Elég ügyetlen vagyok, szinte mindenhez béna. Nem versenyszerűen, csak hobbi szinten szeretnék eljárni edzésekre. Elég dagadt vagyok (70 kg), valami olyat szeretnék amivel leadhatnék pár kilót. Küzdősportok, atlétika, úszás, aerobik, fitness meg ilyenek szóba se jöhetnek. Inkább valami szórakoztatóbb, ahol megismerhetek embereket. 14/L

2015. febr. 11. 19:15
 1/6 anonim válasza:
Hát akkor foci,kézilabda,vízilabda,kosárlabda
2015. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teniszezz, legjobb kardioedzés. Nem leszel Sharapova de hobbinak jó, ha kicsit belefektetsz, akkor meg rendesen fogyaszt is.
2015. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is teniszeztem, de most hobbiszinten falatmászom és nagyon szeretem. Amúgy írtad, hogy 70 kiló vagy, de hány éves?

Ne add fel

2015. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Lehet, hogy majd kipróbálom a teniszt. Aztán meglátom, hogyan tovább. Még sohasem teniszeztem.:)

2015. febr. 14. 18:15
 5/6 A kérdező kommentje:
3.-nak: 14 vagyok
2015. febr. 14. 18:16
 6/6 A kérdező kommentje:
2015. febr. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!