Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet legálisan sportfo...

Hogyan lehet legálisan sportfogadást kötni?

Figyelt kérdés
A legutóbbi foci EB-n raktam pár fogadást, de akkor még a bet365-ön, ami ugye már nem opció. Most megint szeretnék majd rakni pár meccsre, de azóta nem fogadtam, és már elvesztettem a fonalat. Milyen oldalon lehet most legálisan sportfogadásokat kötni, nyilván ahonnan gond nélkül ki tudom venni a pénzt, ha nyerek valamit? És van olyan oldal, ami szokott adni bónuszokat, mint a bet365?
máj. 17. 13:36
 1/8 anonim válasza:
0%
Sehogy.
máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Jelenleg 2 sportfogadóiroda működik legálisan Magyarországon, Tippmixpro és a Vegas. Ebből lehet választani.
máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
máj. 17. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Daniel teljes tevedesben el. Az altala felsoroltaknak van magyar engedelye de ennek ellenere mindegyik teljesen legalis. Az eg vilagon semmi nem tiltja hogy az unibeten jatssz, nem tiltja torveny. Egyszeruen annyi a helyzet hogy ott a jovedelem adokoteles.

Egyedul a vegas es a pro adomentes de ettol eltekintve pl unibeten vagy williamhillen, 22beten jatszani teljesen legalis.


En legfokepp az unibetet javaslom, most is remek bonuszaik vannak, a kezdo bonuszuk mellett(100%os bonusz 20kig) pentekenkent 50%os bonuszt adnak 10kig, hetfonkent meg 25%os szinten 10kig.


Es biztos hogy az eb alatt is rengeteg jo promo lesz.


Ezzel ellentetben a tippmixpron szinte semmilyen bonusz vagy promocio nincs.


Raadasul ujabban ismet mukodik a magyar kartyas befizetes az unibetre.


Ha erdekel kerdezo, keress meg privatban, szivesen segitek barmiben, foleg ha uj jatejoskent meg is hivhatlak..

máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyersz milliokat akkor az unibetes nyeremeny utan sem kell adozni mert senki nem foglalkozik vele. Meg nem volt ember akit par 10k nyeremenyert megbsztak volna..
máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tippmixpro.hu a legegyszerűbb.

Adómentes mert a szerencsejatek zrt. csinálja.

Néha van bónusz is (nem igaz, hogy nincs).

máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neha. De nem mindenkinek.

Nincsen elso befizetesi bonuszuk se.

En pl soha nem kaptam bonuszt naluk pedig sokszor fizettem be.


Az unibeten viszont mindenkinek elerheto bonusz van. Ott az elso befizetesi, es a penzeki es hetfoi reload. Ezen kivul a hezen volt meg olyan 10k tet PL meccsre 1,40oddson 10x1k freebetert,multhezen 5k fogafas nba meccsre min 2es oddson es ha nyersz adnak 15k freebetet.

Ma bokszra 5k tet 3k freebet.

Ezen kivul ingyenesen jatszahto tippjatek minden hetvegen ahol freebetet lejet nyerni attol fuggoen hanyat talalsz el.

máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magyar kupadontore volt kockazatmentes 3k fogadas
máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!