Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetne komolyabban...

Matrica3 kérdése:

Hogyan lehetne komolyabban kézilabdáznom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.(nő) Általános iskolában 7 éves korom óta kézilabdáztam,de 14 évesen abbahagytam. Később már bántam,hogy nem egy sport iskolában tanultam tovább. Azóta néha-néha összejövünk itt a helyi tornaterembe kézilabdázgatni,de én nagyon szeretnék komolyabban foglalkozni ezzel. Tudok kézilabdázni,de azt nem mondom,hogy nagyon jól. Mit kéne csinálnom ahhoz,hogy komolyabban elkezdhessem. Hova kéne belépjek? Békés megye és Csongrád megye környéke érdekelne engem. A válaszokat előre is köszönöm. Remélem sokan írtok:)
2010. nov. 8. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Békés megye csapatai:

[link]

csongrád csapatai:

[link]


ez csak megyei ,de NB2es NB1/b csapatokat is megatlálod általában elérhetőséggel együtt


remélem segítettem

2010. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bwkene lepni egy egyesuletbe mer ott leigazolsz aztan mar mehetsz meccsekre lehet te leszel a csk!! A cserepad koptato😂
2017. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!