Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért Iniesta a legesélyesebb...

Miért Iniesta a legesélyesebb az Aranylabdára, ha az egész tavasz és az egész ősz Messi-ről szól, ha megemlítik a Barcelonát?

Figyelt kérdés
Messi mutatója a Barcában 154 meccs 101gól. Iniesta 205 meccs 17 gól. Vagy ennyit ér egy VB döntőben lőtt gól? Szerintem Messi sokkal jobban megérdemelné, mint Iniesta, hisz hétről-hétre tucatjával lövi a gólokat.
2010. dec. 7. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

mert az aranylabdát nem csak a gólokért kapják. persze Messi megérdemelné, de nem csak ő esélyes rá. ha a gólokra adnák akkor védő nem kaphatná meg, mivel nem sűrűn fordul elő, hogy egy védő több gólt lő, mint egy csatár vagy kp. az aranylabdát a teljesítmény alapján adják, ezek alatt nem csak a gólok vannak számítva, hanem a gólpasszok, hogy mennyire szabálytalan az a játékos, hogy passzol meg ilyenek is bele vannak számítva biztosan.

15/f

2010. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha vb van, akkor az nagyon sokat nyom.És igen, nem gólra adják, hanem teljesítményre.(Megjegyzem én Xavinak adnám, sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújtott, mint Ini)
2010. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arról meg gondolom nem kell külön említést tenni, hogy Iniesta és Xavi nélkül Messi sem villogna ennyire. Olyan körömpasszokat osztogat ez a két játékos, hogy azt öröm nézni...
2010. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iniesta kapja a játékos Aranylabdát a legjobb edző pedig Mourinho lesz.
2010. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én du. azt olvastam h:Vicente del Bosque kapja az idén első alkalommal meghirdetett edzőknek járó Aranylabdát! A spanyol válogatott szövetségi kapitánya mögött csak második lesz José Mourinho - írja a La Gazzetta dello Sport.

De nagyon remélem ez igy nem lesz...

2010. dec. 10. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Iniesta középpályás, Messi csatár, neki az a feladata hogy gólokat lőjön...persze őt sztárolja mindenki, de Iniestáról és Xaviról se kellene megfeledkezni, mert nekük is elég sok részük van ezekben a gólokban :P
2010. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Iniesta nagyon stabil játékosa a Barcának. Bár a csapat többnyire szárnyal, de nekik is vannak mélypontjaik, amikor semmi nem akar összejönni a pályán, ilyenkor egyedül Iniestában érzem a kifogyhatatlan optimizmust, ő mindig próbálkozik, és tartja a csapatban a lelket.

A VB-n láthattuk, h mit ér egy világklasszis csatár a támogató csapattársak nélkül. Ne értsetek félre! Rendkívül dicsérően tudok szólni Messi játékáról, tulajdonképpen miatta vagyok Barca drukker és remélem, h még sokáig erősíti a Barcelonát. Viszont Iniestának és a többieknek éppúgy kijár az érdem. Bármennyire is szeretem Messit, zavar, ha úgy emlegetik a Barcát, mintha csak belőle állna. Ez egy remek módon összeállított csapat, főleg mióta Ibrát felváltotta Villa. Annak is nagyon örültem, hogy 2 szezonnal ezelőtt ő rúgott gólt a Chelsea-nek, ami eldöntötte a továbbjutást az utolsó pillanatban, megérdemelte, h felfigyeljenek rá!

2011. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!