Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kevin Garnett, Kobe Bryant...

Kevin Garnett, Kobe Bryant vagy a LeBron James a legjobb kosaras?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes megfogalmazás. Őszintén bevallom, hogy nem értem pontosan a kérdést. Ha arra vagy kíváncsi hogy hármuk közül szerintünk melyikük a legjobb, akkor szerintem egyértelműen Lebron. Kevin Garnett szerintem "gyenge" játékos, legalábbis Kobe-hoz és Lebron-hoz képest. Kobe és Lebron viszont eszméletlen jók. Teknikás, pontos, stb. stb. játékosok. Azért mondanám Lebron-t, mert neki jobb az asszisztja :D Ha viszont úgy érted, hogy nem hármukat hasonlítjuk össze, hanem az összes létező kosarast, akkor szerintem Dwyane Wade :D
2011. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

dwyane wade?

hát szerintem köze nincs ehhez a három játékoshoz

2011. jan. 1. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Látom nem fogtad :D
2011. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fogtam, de wade?
2011. jan. 2. 08:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég jó játékos, és végülis a véleményünkre voltál kíváncsi és az én véleményem szerint Ő a legjobb most. De ez csak az én véleményem. Legalább 20 olyan játékos van egyébként, akit a legjobbnak lehet nevezni. Hogy végül is mért Wade? Mert Ő még azok közé tartozik, akik nem néznek le, mert nem az NBA-ben játszol és a játékstílusa is tetszik, emellett benne van az említett 20-ban :D
2011. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindhármukat nagyon bírom, de ha nagyon kellene választani, akkor talán Kobe Bryant.
2011. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Garnett más post nem hasonlíthatóak össze, egyébként szerintem is Wade a legjobb jelenleg
2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vince Carter !! Csak már sajnos öreg : (
2011. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Robaka válasza:
Kevin Garnett a Minnesotás évei alatt volt nagyon nagy ász mivel egyedül vitte a csapatot. LeBron nagyon jó játékos, ő ugyan ez volt a Cavs-nél. Kobe-t én utálom de elismerem, hogy jelenleg talán ő a legjobb, és Kevin Durant is nagyon jó.
2012. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Levi86 válasza:
Garnett-et kivenném a kalapból! Legalább 20 másikat lehetne helyette
2013. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!