Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focimeccs közben lehet dohányo...

Focimeccs közben lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
A kapus rágyújthat, miközben a csapata támad?
2011. jan. 25. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem. Már az ékszerek viselése is tiltva van.
2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ma már nem,de régen partvonalon kívül igen!!!
2011. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én edzőm ha a kapusunk fele megy a labda mindig azt kiabálja hogy véd ki feküdj rá fujd fel gyujts rá 2x aztán kirughatod :D
2011. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szerintem mindenek előtt bizonyosodj meg róla ,hogy nyakon felül minden rendben van veled, hogy ilyen kérdés fogalmazódik meg benned.Az ékszernek ehhez semmi köze.


A pályát engedély nélkül NEM hagyhatod el ill. sárgalap ellenében.


Ha legalább már láttál volna kétméternél közelebbről focilabdát nem fogalmazódna meg benned ilyen kérdés.


(És mielőtt feltennél egy újabb kérdést elmondom nekem , sem hallucinogén anyagok sem alkoholt nem fogyaszthatsz.

2011. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A pályát engedély nélkül NEM hagyhatod el ill. sárgalap ellenében. "


Ez nekem új, hiszen ha pl. egy játékos lesérül, akkor sokszor magától még kimegy a pályán kívülre, mielőtt a bíró lefújná (pl. hogy ne legyen az, hogy miatt nem lesz les az ellenfél támadása), vagy van, hogy szimplán a felszerelésén talál valami hibát, és azt megjavítani megy ki, ezeknél se szokták megvárni, hogy a bíró fújja le.


Az tuti, hogy visszajönni csak a bíró engedélyével szabad

2011. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen, mivel amit mondtál például a sérülés az egy indokolt eset !

Itt nem is arról van szó de például azért és ezt tapasztalatból mondom, kilép a vonalon kívülre, vízért, átlépi az oldal vonalat és villan a sárga lap.(NBII)

És akkor hol van még a dohányzás?!

2011. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!