Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A holland - magyar focimeccs...

A holland - magyar focimeccs előtt, szerintetek melyik lenne az ideális magyar válogatott?

Figyelt kérdés

Nagy holland drukker vagyok, de lokálpatriótaként a magyarokért is szorítok. Kiegyeznék egy döntetlennel. :)

Nem veszekedést akarok generálni, vagy véresszájú üvöltözést, csak érdekel, ki mit gondol.

(Ezért is kérem, hogy nem pontozzatok le senkit a véleményéért, vagy az érzéseiért.) Köszönöm!


2011. febr. 5. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

na válaszolok a kérdésedre:


4-4-2-es felállás:


Védelem: Juhász, Laczkó, Vermes, Lipták

Középpálya: Dzsudzsák, Koman, Gera, Elek

Csatársor: Rudolf, (Szalai jó lett volna) Priskin


nagyjából erre gondolok én...


ám azt nem tudom, hogy mit keres a válogatottban 34 évesen Tököli Attila,a KTE játékosa!?

2011. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06"


Számomra is nagyjából stimmel ez a felállás.

De a kérdésedre válaszolva: nézz körül a mai magyar támadók között, majd tedd a szívedre a kezed, és döntsd el, hogy van-e nála jobb, aki akár csak a cserepadra is odaültethető lenne. Igaz, hogy bár Tököli 34 éves, de osztom a szakértők véleményét, miszerint a helyzetfelismerő képessége még mindig a legjobbak között van az országban. Egyébként sincs most idő és lehetőség arra, hogy fiatalokkal kísérletezgessen Egervári. Én személy szerint például Rajczit is szívesen látnám a keretben. Bármennyit is játsszon Tököli, szerintem bízzunk benne, mert még mindig van benne kurázsi, és emellett azért szorgalmasan rugdosta mindig is a gólokat!

2011. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemi megszólalásokat, és a civilizált kérdés - feleleket. :)
2011. febr. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!