Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen szint kell pl. egy...

Milyen szint kell pl. egy osztrák 2. osztályhoz? (labdarúgás) lent.

Figyelt kérdés

15 vagyok, régebben fociztam sulicsapatokban ilyesmi, de nem igazán ment, viszont amikor haverokkal játszottam (ők általában fociztak egy rendes csapatban) akkor jól ment, az edző miatt nem mertem semmit sem csinálni a pályán nehogy elrontsam, plusz a csapattársak se voltak a legjobbak.

érdemes valahova elmenni focizni ilyen korban ? vagy már felejtsem el hogy lehetne belőlem valami ?


2011. febr. 7. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát már elég késő, de azért meg lehet próbálni. Csak akkor többet kell gyakorolnod mint a többieknek.
2011. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon korán kell kezdni,ez a hajó szerintem már eluszott,de azért sok sikert.
2011. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak mondom példának, hogy Gera se kezdte hamarabb, ő meg még ráadásul szipuzott is egész gyerekkorában. Nem is vitte nagyon sokra, de attólmég könnyen megél fociból. Ha van tehetséged, próbáld meg. Mindenesetre az osztrák másodosztály biztos, hogy nagyon erős lenne neked. Harmad-negyed osztályú csapatot kell először keresned. Osztrák másodosztály NB 2nél erősebb, de nb 2be se mehet akárki
2011. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem van 1-2 ismerősöm, aki nagyon jól játszanak, pedig ők csak megyei csapatban szerepelnek. Azért egy osztrák másodosztály még nem az, ahova bárki elmehet villogni.
2011. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze , csak viszonyításképp értettem, köszi a válaszokat lehet megpróbálkozok majd valahol
2011. febr. 7. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg utánpotlásban abban külőnbőzik hogy jobbak a kőrülmények tőbb mindent kapsz tőbb a pénz és én azt ajánlom hogy menj el valami gyengébb csapathoz pl NB3-ba itt magyarországon focizni és akarj mindenkinél jobb lenni az edzéseken mindenkinél keményebben edz és amiben hiányosságaid vannak azt addig gyakorold amig nem lesz tőkéletes. és amikor ez megvan akkor probáld ki magadat itthon az utánpotlás NB1-ben ha ott beférsz egy kőzépcsapatba akkor probáld meg ... van egy ismerősőm aki kiment ausztriába a másodosztályba itt csere volt az nb1-ben U19-es csapatnál ott meg kezdő a felnőttbe...persze ez attól függ hogy milyen poszton játszol és hogy milyen tehetséges vagy.
2011. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!