Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Keresek egy olyan embert...

Keresek egy olyan embert akinek vannak kapcsolatai osztrák (4-7. osztályú) csapatoknál és eltudja intézni h kiszerződjek (focista), ti ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem,de foglalkozok ilyesmivel(ez egy külön üzletág manapság,facility managementnek,lehetőségmenedzsmentnek hívják...)és ha fizeted a költségeket,szívesen segítek neked.(telefon,meg netes levelezés az eleje,adatokat kell tudni,aztán ugyis kérnek gondolom majd videót ezt-azt,aztán próbajáték...eü alkalmassági papírok,ilyesmi...meg persze ha játszol valahol,mint hivatalosan igazolt kerettag,akkor azok hajlandóságot kell,hogy mutassanak arra,hogy eladjanak téged.
2011. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
videó nélkül nem megy? mert most igazoltam magasabb osztályba és még csak pár perceket játszok.
2011. szept. 26. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát mindenképp kellene valami referencia,vagy valaki akire lehet hivatkozni,és ha visszaellenőrzik,pl.felhívják telefonon,akkor pozitívan tud rólad nyilatkozni.Lehet ilyen az edződ pl.ha van.Ez nem általában kellene,hanem úgy,hogy 2004-2011 Sündisznó FC(csapatnév),Galgamácsa(helységnév) Edző: Kócsag Tivadar.(edző valamilyen elérhetősége,e-mail és/vagy telefon)

Tehát konkrét dolgok...


A példán ne nevess,csak írtam valamit.

2011. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még annyit,ha ezeket átküldöd,én megpróbálok segíteni azaz felvenni pár kisebb osztrák csapattal a kapcsolatot itt a határ mentén...nyilván nem rögtön a Sturm Graz nál meg a Schalke04-nél kell kopogtatni...aztán a többi már nem rajtam múlik,hanem rajtad...németül mennyire beszélsz?
2011. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja,ígérni nem ígérek semmit,legfeljebb annyit,hogy utánajárok a lehetőségeknek...a többi,hogy válaszolnak-e,és ha igem,akkor mit,atekintetben nem ígérek semmit,mert az nem rajtam múlik...
2011. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
e-mail címedet leírod pls?:D
2011. szept. 26. 21:04
 7/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A párom osztrák 7.ed osztályban játszik jelenleg (most készül egy 4.ed osztályúhoz átigazolni jövőre) ha érdekel segíthetünk neked ingyen és bérmentve.

Még mielőtt azt gondolnád valami átverés van a dologban, közölném, hogy semmi, mindössze jók a kapcsolataink:-)



20N

2011. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát megköszönném, hogyan tudom felvenni a kapcsolatot veletek?
2011. okt. 26. 13:00
 9/13 anonim válasza:

Engem is érdekelne ha valaki tudna segíteni ebben a témában!

ha tudsz segíteni akkor írj a raul20@freemail.hu

2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

nekem is kellene segítség, Veszprém megyében lakok.

e-mail: hpeti6@freemail.hu

2012. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!