Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha 22 évesen elkezdenék...

Ha 22 évesen elkezdenék kosárlabdázni, akkor lenne rá esélyem hogy vmi komolyabb csapatba is bekerüljek?

Figyelt kérdés
Régen voltam bent egy pár edzésen,de versenyen sose voltam.
2011. febr. 10. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélyed van rá, de szerintem nagyon-nagyon alacsony...
2011. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont annyi esélyed van, mint a balerína karrierre egy csajnak, aki 22 évesen kezd el táncolni.
2011. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem.

mert akik jó csapatban vannak azonak arról szólt az életük hogy kosaraztak. sokan már 6-8 évesen elkezdik hogy vigyék azon a téren valamire. mindenhol így van akár labdajáték akár küzdősport.

de ez még nem zárja ki az esélyt hogy igazán jó legyél.

úgyhogy hajrá! A sok gyakorlás meghozza eredményét.

2011. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem el vagy már késve. bárki aki csapatban játszik profi-félprofi szinten, ők már tizenéves koruk óta játszanak és a genetikájuk-testfelépítésük is jó a sporthoz, gondolok itt a magasságra.
2011. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van esélyed de nem sok mondjuk ha szereted a sportot akkor meg kell próbálni
2011. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BasketBoy válasza:

Van rá esélyed, de tényleg nagyon kicsi. Az hogy régen voltál bent pár edzésen, az azt jelenti, hogy 10 éve?

Amúgy nem mindig a magasság a lényeg, hanem a tehetség. például:

Spud Webb, az NBA egyik legalacsonyabb játékosa

2012. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eltaláltad,pont 10 éve. :D
2012. ápr. 8. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj mások véleményével, csináld amit szeretnél, csak rajtad múlik, mutasd meg mit tudsz, lég kitartó, gyakorolj és ha komolyan gondolod, bármi lehet belőle.
2013. ápr. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!