Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Így is görcsöl a vádlim! Miért?

Így is görcsöl a vádlim! Miért?

Figyelt kérdés
Azt tanácsolták,hogy izomgörcsre szedjek magnéziumot.Nos és vettem egy Biotech-Multi mineral complexet + biotech aminosavat,rengeteget nyújtok és így is begörcsöl a váldim és az achilesem feletti izom.
2011. márc. 2. 21:11
 1/7 anonim válasza:

Egyél banánt! Nem viccelek, abba sok magnézium meg kálium van. Nekem tök sokat segít!

Amúgy nekem is szokott görcsölni, az a megoldás, hogy visszafeszíted "pipába" a lábad. Azonnal elmúlik :)

2011. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is gyakran volt/van ilyen problémám, volt olyan is (többször is), éjszaka ébredtem fel arra, hogy iszonyatosan görcsöl.

Volt olyan is, hogy a pipába feszítés sem használt, csak egy-két perc múlva. (addigra már rég leizzadtam a görcsöléstől/fájdalomtól...) És nem csak a vádlim szokott begörcsölni.

2011. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy vissza kell feszíteni,de elég idegesítő ,mivel focista vagyok.
2011. márc. 2. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Pipálás helyett sokszor az jobban használ, ha a talppárnád a térded felé húzva megnyújtod a vádlidat egy kicsit.
2011. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok


A pipálás alatt azt értettem, amit az utolsó válaszoló írt.

2011. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó, bocsi, teljesen igazad van, a másik a spiccelés, ezeket kevertem.
2011. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem futás közben szokott begörcsölni...nagyon rossz :S
2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!