Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki szerint a foci a legjobb...

Ki szerint a foci a legjobb sport a világon?

Figyelt kérdés
Az összes többi sport sz@rt sem ér mellette! Ki ért ezzel egyet a kérdéssel? A két kérdéshez a válaszokat együtt írjátok le a válaszadáskor, ne külön.
2011. márc. 6. 18:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Dettó :D

foci nagyon jó , nagyon szép , nagyon régi , szép csapatjáték nagyon nagy látványosságot ad az egész egyszerű játéknak könnyen, ezerféle gólféle létezik, emiatt ezerféle szép gól is keletkezik !

2011. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
24%
a foci az sz@r :D semmi értelme csak az hogy a labdát a kapuba rugják unalmas :D az igazi sport a kézilabda 4 ever :D
2011. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

én bár szeretem a focit JÁTSZANI, NÉZNI viszont egyáltalán nem.


az ilyen beszűkült focib.uzikat, mint ti, meg ki nem állhatom. "a többi sport sz@rt sem ér mellette" NA ÉS MIÉRT?

2011. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát azért, mert az első leírta a lényeget. Meg a sok rajongó kijön, és néha lesz egy kis tömegbirkózás. A másodiknak mondom, hogy a foci nem sz@r, hanem a legkirályabb sport. És a harmadiknak: azért, mert nem lehet focizni azokban a sportokban, a fociban van a legjobb üzlet és rengeteg rajongója van ennek a sportágnak.
2011. márc. 6. 20:06
 5/31 anonim ***** válasza:
oké, hogy neked ez tetszik, de ez még nem jogosít fel arra, hogy az összes többit lefikázd.
2011. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

A kérdés olvasóinak:

Ezt a kérdést nem én írtam,hanem a focimániás barátom.

Hozzáteszem,hogy én még a foci szó említését is gyűlölöm,szóval engem ez a sport nem érdekel.

Szóval,bocs az esetleges kellemetlenségekért :)

2011. márc. 6. 20:14
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok játszani is és nézni is.

Szerintem ez a legjobb sport, de ez az én egyéni véleményem, mindenkinek más tetszik, attól függetlenül szeretek más sportokat is, de ez köt le legjobban. Nem vagyok olyan aki éjjel nappal focit néz vagy arról beszél, de ha olyan a társaság akkor miért ne, ha van rá időm, h leüljek a tv elé és nézzem miért ne de általában minden hétvégén kimegyek valamilyen meccsre + focizom is lány csapatba meg, ha kihívnak fiúk akkor velük is elmegyek.:)

16L.

2011. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolónak meg, miben izgalmasabb az, h a labdát a hálóba dobod?:D

Szeretem a kézilabdát is, de én abba nem érzem annyira tehetségesnek magam meg engem zavar, hogy nem kint van meg számomra a foci sokkal érdekesebb és több híres focistát ismerek mint kézilabdázót.:)

2011. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 tomi8521 válasza:

úgy látszik ember még nemhallotál az NBA ről-.-"

"Az összes többi sport sz@rt sem ér mellette" <---erről annyit majomgyerek a focisták fetrengenek a pályán(ez férfias?) kosárban ez megtörténne akkor a csapattársai,edzője,rajongók körbe állnák és kiröhögnék......ha vki szimulál lecserélnék (rögtön) lásd miami heat 1ik meccsén....

Basketball is brotherhood(a kosárlabda a csapatról szól nem arról h 1ember nyeri meg a meccset mindenki kiveszi a részét a játékból védekezés,támadás)

Nem keresnek eleget ááááááááááhhhhhhhhh nem! Kobe Bryant laza 26millió dollárt keres évente!ez (5.200.000.000Ft)

Dwight Howard az összes focistát kiütné....

Látszik h csak focit nézel...Annyira nagy böszme séget mondtál...(tatok)

Szerintem kosárban többféle pontszerzési fajta van mint fociban:)

2011. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Utolsó: nyugodj már le és ne engem üvölts le.

Olvass kicsit vissza a válaszok közt és megtalálod azt a kommentemet,ahol írtam,hogy a kissé hóbortos barátom írta ki ezt a kérdést és hogy mi a véleményem a fociról.

2011. márc. 14. 06:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!