Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen poszton játsszak...

Milyen poszton játsszak szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok és imádok focizni. A csapattársaim és az edzőm is kiváló kapusnak tart, szerintük nagyon tehetséges vagyok és mindenképpen ezen a poszton kellene játszanom. Ennek ellenére én úgy érzem, sokkal jobb vagyok hátvédként és jobban is szeretek az lenni, az edzőm azonban azt akarja, hogy kapus legyek. Nem tudom, hogy most azt tegyem, amit szeretek csinálni vagy azt, amiben mások szerint sokkal jobb vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. márc. 8. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Azt csináld amelyiket szereted , mond meg az edzőnek hogy szerinted hátvédnek is jó lennél, ezt szereted csinálni, és tuti hogy így is jól fogsz játszani ...


16/f

2011. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mchalssalami válasza:
attol függ, milyen szinten játszol. ha csak hobby, akkor kérd meg edződet, hogy had játssz hátvédként is, ha viszont komolyan nyomod a focit, és valamire is akarod vinni, akkor maradj kapuba...te döntesz
2011. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!