Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociba kapus poszton 170...

Fociba kapus poszton 170 cm-es magasságal lehet e elérni valamit?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és csak 170 cm magas, kapus vagyok már elég rég óta! Szeretnék később majd profi lenni, de magasságom miatt nem nagyon hiszek benne! Mezőnybe se lennék ügyetlen de ahoz már késő hogy kimenjek! Szerintetek ha amúgy jól védek akkor el lehet jutni nb1-ig vagy legalább nb2-ig evvel a magasságal? Vagy mit lehet kihozni ebből így? Mert néztem neten de nemnagyon találtam ilyen alacsony kapust!
2011. aug. 24. 02:04
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
A fölsőlécet biztos eléred. Inkább legyél hátvéd!
2011. aug. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Nem csak a magasság számít, hanem hogy mennyire vagy gyors, mekkorát tudsz ugrani, stb.

De főleg, hogy milyen a helyzetfelismerésed, a taktikád. Mikor kell kijönni, mikor hová kell állni, stb.

2011. aug. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
igen a felsőlécet ha felugrok akkor elérem simán! gondolkoztam énis rajta hogy kimenni mondjuk jobb hátvédnek, de ahoz sztem már késő lenne 19 évesen! végig kapus voltam eddig! meg sztem jobb is vagyok kapuba mint mezőnybe! kapuba azér már lejátszottam egy 50-60 meccset! mezőnybe egyszer játszottam csatárt kényszerből mert nem voltunk ki de nem nagyon találtam a helyem a pályán! ha hamarabb elkezdtem volna mezőnybe akkor sztem megálnám a helyem ott is de most igy 19 évesen késő lenne kimenni!
2011. aug. 24. 12:54
 4/28 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy van igazság abban, amit mondasz. Én is végignéztem most egy csomó kapust és mind nagyon magas. Még csak 179 centiset sem láttam.
2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek ha a többi dologba jó vagyok nagyot ugrok meg stb. akkor magasságom ellenére el lehetne jutni profi szintig kapuba?
2011. aug. 24. 12:58
 6/28 A kérdező kommentje:
hát igen énis azér mondom hogy nemtudom mit csináljak, mer amúgy meg jó volna valahogy fociba elhelyezkedni később mindenféleképp, mer nem nagyon érdekel más focin kívül az a baj!
2011. aug. 24. 13:00
 7/28 anonim ***** válasza:
teremfoci?
2011. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
áá nagypályás érdekel inkább!
2011. aug. 24. 20:07
 9/28 A kérdező kommentje:
vagy akkor szerintetek mi a legmagasabb osztály ahová beférek kapuba evvel a magasságal, nagypályáson?
2011. aug. 24. 20:09
 10/28 anonim válasza:
Szerintem inkább nb2-ig lesz esélyed hogy feljuss!Bár szerintem nb1be is feljuthatsz bár a magasság is számít ngyon!!
2011. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!