Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar labdarúgásról? Mit hozhat majd neki a jövő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ooh jaj , erre sokan nem fognak válaszólni , mert nem tudják a megengedet karakteren belűl megfogalmazni azt a hosszú kritikát... :D de amúgy jövője, szentem jobbak vagyunk mint 5 éve , mert legalább már 1 sztárunk vagy , Dzsudzsák személyében , hát most mennek ki külfőldre egy csomóan , fiatal játékosok , szerintem ha nem kezdenek el sokkal több pénzt fektetni az utánpótlásba akkor jövője nem nagyon lesz csak csúnya...
2011. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
öhm sorry eliram , *van .. :D
2011. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van hely bőven. :) Nem zavar senkit se a sok hosszú szöveg.

Legfeljebb akiknek lassú a netje azoknak egy idő után nehezebben tölt be.

2011. márc. 12. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg olyan emberek irányítják a labdarúgást akik a fociból élnek, és nem a fociért addig ne várjunk semmit. A válogatott egy kicsivel erősebb mint 5 éve de ez még mindig nagyon kevés, a bajnokságunk színvonala pedig nemhogy kicsivel erősebb lenne hanem sokkal gyengébb. Lehet sokan nem értenek egyet velem, de én nem engedném el itthonról a fiatal tehetségesebb játékosokat. Sokaknak ez jó mert kapnak értük egy csomó pénzt, de szerintem a magyar foci nem javul ettől. Gerán és Dzsudzsákon kívül nincs olyan játékos aki hosszú távon eredményes, jó játékot tudott nyújtani külföldön, pedig mennyien kint vannak...Sokan olyan bajnokságba mennek amik nem jobbak vagy nem sokkal jobbak mint a magyar, ott is lehet csak a padon ülnek, de a fizetésük a többszöröse mint itthon. Emlékszek még a 2003-2005-ös évekre, mennyivel jobb volt a bajnokság színvonala, sok tehetséges játékosunk itthon volt. Most is milyen jó lenne a bajnokság ha az egyik csapatba Gera, a másikba Dzsudzsák, a harmadikba Huszti, negyedikbe Koman stb. A játékosok nem fejlődtek volna ilyen szintűre, de így se úgy se jutunk ki se Eb-re se Vb-re, akkor meg már a klubcsapatoknak legyen jó, és ne engedjük el a fiatal tehetségeinket!
2011. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is elzavarnék szépen haza minden légióst és visszaállítanám az amatőr státuszt a profi helyett.

Minden csapatot köteleznék minimum 5 saját nevelésű játékos szerepeltetésére.

2011. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én elvenném a fizetéssek nagyrészét az egggéssz fociba mindenegyes klubnál , mert ma már nem a foci imádatról szól minden , hanem ,hogy mennyi pénzt fizetnek , nemértem mért van ez , régen tezede ennyit kaptak a játékosok mindnehol.. rohadt versengés a klubboknál már csak arról szól h ki tud többet fizetni a játékosoknak
2011. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!