Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a világ legjobb focistája?

Ki a világ legjobb focistája?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 07:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Maradóna minden idők legjobbja, most nehéz megmondani, talán Christiano Ronaldo.
2011. márc. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szegény ember és nyúl keresztezéséből született Ronaldinho-t mindenki kihagyta?ÉN NEM!


RONALDINHO!DINHO!DINHO!

2011. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Jelenleg Messi deeee pár évvel ezelőtt Ronaldinho volt a világ legjobb focistája.
2012. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 balogzsolt1 ***** válasza:

Szerintem ők a legjobbak:

Thierry Henry

Dennis Bergkamp

Michael Owen

Rivaldo

Ronaldinho

Ronaldo

Roberto Carlos

Del Piero

Ryan Giggs

Zidane

Maldini


de ha még régebbre akkor

Juan Alberto Schiaffino

Hidegkúti Nándor

Puskás Ferenc

Albert Flórián

Zsengellér Gyula

Pelé

Maradona

stb

2012. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ronaldinho mindig is a legjobb lesz, de Messi a 2.

És a jövőben Balotelli lesz

2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Cristiano Ronaldo, fürge, profin fejel, jól cselez, nagyon gyorsan fut, nagyot ugrik, jó elismerem Messi se rossz, de viszont azon kiakadtam, hogy az egyik kérdésnél azt irták Messihez cselezésnél h:9/10 és Ronaldonak meg h:6/10 hogy a francba? Mind 1 nem ez volt a kérdés, szóval szerintem Ronaldo, régebben meg Puskás, amugy Barca rajongók, nem itélem el Messit, és amugy szerintem ő is nagyon jol focizik, és nem vagy se Real-os se barcás, már mióta átigazolt Roni a M.U.-ba, azóta figyelem, és igen, párszor tényleg színészkedik :D olyankor vicces :d Szóval, ha a mosti időt nézzük akkor inkább azt kérdeztem vna hogy "kik a világ legjobb focistái?" szovel inkább Roni, vagy Leo :D
2014. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nem vagyok*
2014. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!