Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Srácok mi a véleményetek, ha...

Srácok mi a véleményetek, ha egy lány focizik?

Figyelt kérdés
Egy éve egyesületben focizom, mi a véleényetek, mennyire szeretitek a focista lányokat, én ezt tényleg nagyon komolyan veszem, edzések mellett magamat is edzem, meccseket nézek. Mennyire örültek neki, ha egy lány focizik, és imádja? Ha valaki válaszoló focista lenne írja oda.
2011. márc. 20. 12:38
 1/8 Neji ***** válasza:

Szerintem naon fain!Mármint ha focizol...:P én is fociztam anno 13-14éves koromban (csapatban).

De viszont ha nézed a meccseket hát nem tom:S azért az sztem szar ha a csajom ott ülne a tv elött és csak a focit bámulná xD

2011. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én imádom a sportos lányokat. Nem kritérium, de nagyon csípem. Volt egyszer egy biciklista... Párszor besírtam a túrákon (~100km) vagy Balatonra bicajjal... de végső soron élveztem.

Én fociztam 7 évet. 15 évesen hagytam abba... Azóta nem nagyon rúgtam bőrt szinte egyáltalán, de egy ilyen lány kedvéért simán elmennék focizni vele.. Talán nem ütne ki annyira az, hogy ki a naprakész és ki a nem:d

22/f

2011. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön. Van egy csaj, akit imádok és nagyon bele vagyok esve (sajnos nem járunk, csak barátok vagyunk :S). Első közös programként elmentünk focizni Balatonon, majd később Pesten is. Nagyon szeretem hogy azzal, hogy focizik több mindenről is lehet vele beszélgetni, emellett nagyon jól is néz ki, szuper alakja van ;)

Szóval csak támogatni tudom a csajfocit, én nagyon imádom a focista lányokat, a fiúkat pedig nagyon le tudja nyűgözni, ha egy lány nem csak játssza, hanem beszélni is tud a focimeccsekről, ezzel sokakat nagyon le fogsz tudni nyűgözni (engem már akkor, amikor a kérdésed olvastam). :D


Csak azt tudom tanácsolni, hogy vedd nagyon komolyan a dolgot, még nagyon jól járhatsz vele ;)


19/F

2011. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is focizom lány létemre ráadásul minden hétvégén kijárok szurkolni és a tvben is nézek meccseket. A barátom is focizik úgyhogy mi jól elvagyunk, délutáni program lefekszünk egymás mellé nézzük a meccset ketten izgalmunkba szorítjuk egymás kezét majd ki tárgyaljuk meg minden meccsén kint vagyok és a csapattársaival is jó a viszonyom, tök jól eltudok velük beszélni az akkori meccsről, h nekem mit tetszett vagy akár nagy híres csapatokról és, ha mennek focizni elhívnak engem is, h menjek szóval szerintem jó.:)

Egyik barátnőm azért dobta a pasiját mert sokat beszélt a fociról, nos szerintem ilyen probléma nem nagyon lesz egy olyan lánynál aki focizik, persze ha már nagyon mániákus az már nem túl jó.

16/L

2011. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem az előzzőkkel szemben abszolút nem jön be. Ez egy férfi sport. Nagyon nem szép egy lány amikor szinte izmosabb mint mondjuk a barátja. Egy lány menjen táncolni vagy ahhoz hasonló sportokhoz. Szerintem a nők egyes sportágakból már-már gúnyt űznek. Én biztos nem engedném a lányomat vagy a barátnőmet focizni. Akkor inkább kézilabda.
2011. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az előző válaszoló vagyok:

És én pl nem várom el a barátnőmtől hogy tudjon beszélni a fociról pedig én több mint 10 éve játszok. Tudja egy-két sztár nevét meg hogy mikor van EB, VB stb. Nekem ennyi bőven elég. De ízlések és pofonok...

2011. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a kézilabdától és a tánctól is izmosabb lehet nálad.:)
2011. márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát nem láttam olyan táncost aki izmosabb lenne nálam. pedig nem vagyok vmi nagy darab. de nem csak az izomzat az oka. egyszerűen én nem szeretem ha egy lány focizik. de ez az én véleményem
2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!