Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mért van ilyen rossz helyzetbe...

Mért van ilyen rossz helyzetben a magyar röplabda?

Figyelt kérdés
A röplabda egy igazi látványsportág, mint a foci vagy kosárlabda mégis a béka feneke alatt van a magyar társadalomba. Senki se jár meccsekre, kevés a pénz benne és keveset szerepel a médiába. Külföldön a legmegbecsültebb sportok között van és a világon a negyedik legnépszerűbb sportág. Mért van ez?
2011. márc. 20. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak a röpi van rossz helyen hanem rengeteg amúgy nagyon jó és sikeres sportág.Én kick boxolok,rengeteg jó eredményt érünk el és rengeteg a jó és eredményes csapat és látványos is,mégis alig van vizhangja és pénz sincs rá(benne).Sajnos a focira többet áldoznak pedig évtizedek ota nem mutatnak semmit.Szeretem a focit,de ez nem fer hogy ennyire a focin van a hangsuly,elnyomva a többi sportot.
2011. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden pénz a focira megy el. Azt hiszik az okosok, hogy ha több pénzt ülnek bele, javulni fog a magyar foci minősége... Jah...

Az én városomban még a kosárra megy el sok pénz. A csapatban meg fele társaság amcsi... -.-

2011. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!