Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lesz valakiből egy...

Hogyan lesz valakiből egy külföldi focicsapat fanatikus drukkere?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a profi focit, de szerintem az a szurkolás lényege, hogy a saját országunknak, vagy városunk csapatának drukkolunk. A hazai csapatokkal nem tudok azonosulni gyengeségük miatt, a külföldiek meg hidegen hagynak érzelmileg. A meccsek nagyon látványosak tudnak lenni, de soha nem tudom átélni azt a mámort, amit pl. Egy madridi érez a real győzelme esetén. Ti hogy vagytok ezzel? Megvan a mámor vagy nem az igazi?
2011. ápr. 21. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

GreenTea


MU drukker vagyok, de persze nem úgy állok hozzá mint egy manchesteri fanatikus. Hogy más ország csapatáért lehet-e ugyanannyira rajongani, mintha ottaniak lennénk... Nem tudom, szerintem nem igazán.

2011. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb 8 éves koromban kezdtem el focit nézni, a MU lett szimpatikus és azóta is nekik drukkolok immár 18 évesen.

A szurkolásom annyiból áll hogy minden meccsüket megnézem,2-3 oldalon is olvasok róluk híreket naponta + egyszer mindenképp ki szeretnék majd menni egy vagy akár több MU meccsre is.

Hát a mámor persze hogy megvan, de nyilván nem lehet olyan mértékű mintha minden meccsüket az Old Traffordon nézhetném végig:)

2011. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel spanyol felmenőim vannak,ugyanúgy tudok örülni a Real győzelemnek:D

Igaz,nem élőben a helyszínen nézem,de ugyanúgy érzem a mámort,akárcsak a Spanyol válogatott sikereinél.:)

2011. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én igazából először egy országba szerettem bele, majd csak később a focijukba, de én teljesen át tudom élni azt a mámort, amit az ott élő szurkolóik.

Magyar sportért csak a kéziért "rajongtam" igazán, de feleannyira sem tudtam örülni egy esetleges győzelemnek, még a sajátunknak sem.

De én egy külön kategória vagyok szerintem.:)

2011. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 oka van:

1. külföldi csapatok játsszák a jó focit, ott vannak a jó játékosok

2. ha szerinted az x csapat nyeri meccset/bajnokságot bármit, akkor szurkolni fogsz neki, hogy igazad legyen

3. ha tetszik is az x csapat játéka, szurkolni fogsz nekik, hogy a bl-ben minél többször lássad őket játszani


De a szurkolás addig normális csak, amíg szórakozás.

2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

TUDOM H HOSSZU DE OLVASD EL KÉRLEK!!!


imádlak titeket 1. és 2. szurkoló!

Én si egy MU drukker vagyok. Lehet h most azt gondoljátok,h 13 évesen (+lány) nem lehetek nagy fanatikus szurkoló és nem tudom ugy átélni a dolgokat /meccseket.

DE! lehet! 13 éves lány vagyok és kb. 1 éve(tudom fura) szeretem a focit. de ha kellene meghalnék a MU ért.


Válasz: elmondom az én szituációmat, h hogy/miért lettem fanatikus külföldi szurkoló:

amióta a bátyám kapott egy Xbox-t azóta játszotam sokszor vele FIFA-t.(kb 10 éves voltam) aztán fogalmam sincs,h miért, de mindig Angliával akartam lenni. (lehet h azért mert viccesnek találtam, amikor a közvetítö azt mondta h : "a nők kedvence beckham") na mind1. Aztén nagyoon bírtam azt a nevet h Rooney, nem tudom mért de nagyon megtetszett a neve és ezért már néztem párszor az anglia meccseket( akkor még fogalmam sem volt mi az a klubcsapat) na aztán meg néztem a 2010es VB-t és rájöttem h nem csak a neve "jó" rooneynak hanem a játéka is. egyszerűen belszerettem a játékába. azóta IMÁDOM a focit és követem a MU minden egyes info ját meg mindent. végig nézem a meccseket(+facebook,net,tv...)

és egyszer igazán kiszeretnék menni egy MU meccsre vagy többre h lássam Rooney-t és a többi nagy sztárt játszani.

MINDÖRÖKRE: MANCHESTER UNITED GGMU <3

2011. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
még valami: a 2010es foci VB ÖSSZES meccsét láttam:D
2011. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!